in

Çocuklar İçin Sürüyoruz!

Yazar: Ahmet TEZCAN

Hacettepe Üniversitesi, Onkoloji Enstitüsü, Çocuk Onkolojisi Bölümü tarafından kurulan Ankara Kanserli Çocuklar ve Ailelerini Koruma ve Yardımlaşma Derneği’ne yardım etmek isteyen bir grup, 24 saat boyunca 1650 kilometre yol giderek kanserli çocuklara yalnız olmadıklarını gösterecekler. İşte detaylar…

Grubun Mesajı:

 

24 saate 1650 kilometre motosikletlerimiz üzerinde yol yaparak onlara yalnız olmadıklarını göstereceğiz. Bunu planlarken, sadece kendi limitlerimizle yarışmanın ötesinde bir hedef koymayı, bu etkinliğimiz ile kanser hastalığına yakalanmış çocuklarımızın hayatlarına dokunmayı, onların hayatlarını olumlu anlamda değiştirmeyi amaç edinmiş, Hacettepe Üniversitesi, Onkoloji Enstitüsü, Çocuk Onkolojisi Bölümü  tarafından kurulan   Ankara  Kanserli Çocuklar ve Ailelerini Koruma ve Yardımlaşma Derneği’ne   destek olmayı istiyoruz. Biz bu girişimimizin tüm masraflarını kendimiz karşılayacağız, En önemli amacımız; bir yandan dayanıklılık ile ilgili hedefimizi gerçekleştirirken diğer yandan bize destek olmak isteyen siz dostlarımızla birlikte bir çocuğun hayatına dokunabilmek, bir çocuğun hayatını olumlu yönde etkileyebilmek. Bize bu çabamızda destek olursanız ve Ankara   Kanserli Çocuklar ve Ailelerini Koruma ve Yardımlaşma Derneği’nin Yapı Kredi Bankası Ankara Hacettepe Şubesi 71093162 no’lu hesabına yardımlarınızı ulaştırabilirseniz biz de, siz de, dernek çalışanları da hep birlikte çok mutlu olacağız.

Duyarlılığınız ve desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ederiz. Gelin Dünyanın en zorlu dayanıklılık mücadelelerinin birisinde Kanser hastası çocuklar için el ele sürelim.

Tarih: 24 Haziran 2015

Güzergah: Istanbul – Ankara – Kırşehir – Kayseri – Konya – İzmir

Hesap No: Yapı Kredi Bankası Ankara Hacettepe Şubesi 71093162

Dernek İletişim: cigdeme@hacettepe.edu.tr

 

Çocuklar İçin Sürüyoruz! 1. İçerik Fotoğrafı

 

Çocuklar İçin Sürüyoruz! 2. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yamaha’dan Kadınlara Özel Kampanya!

Vespa Tutkunları Hırvatistan’da!

REKLAM