CSS Yeniden İstanbul Park'ta

Okul Yazar: Motoron

CSS Yeniden İstanbul Park'ta

California Superbike School 29-30 Mayıs 2014 tarihlerinde yeniden İstanbul Park'ta yapılacak.

2010'dan beri düzenli olarak İstanbul Park'ta  yapılan California Superbike School, 2014 yılının İntercty İstanbul Park'taki ilk California Superbike School eğitimi 29/30 Mayıs 2014 tarihlerinde yapılacak, 

Ayrıntılı bilgi için;  www.superbikeschool.com.tr  internet adresinden veya 0 216 469 4415 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

California Superbike School ile ilgili yaptığımız diğer haberler;

 

Keith Code: Viraj Dönme Sanatı

Keith Code haklı,motosiklet kullanabilmek aslında tamamen “viraj dönme sanatı”nı öğrenebilmekten geçiyor! Herhangi biri, hatta hiç motosiklet sürmemiş biri bile gidona geçip dip gaz gidebilir,düzlükte motorun sınırlarını zorlayabilir. Ancak mevzu viraj girişinde motosikleti yatırmaya , düzgün apeksi bulmaya ve çıkışta tatlı bir gaz açmaya geldiğinde, iş biraz daha ustalık ve beceri gerektiriyor.

http://www.motoron.com.tr/HaberDetay.aspx?ID=805

 

 

California Superbike School

Keith Code’un kurduğu bu okul, viraj sanatı hakkında hiç bilmediğiniz ya da bilip uygulamaya cesaret edemediğiniz tekniklerde ustalaşmanızı sağlıyor. Ayrıca bu okulun mezunları arasında Wayne Rainey, Chris Vermuellen, James Toseland ve Leon Camier gibi ünlü yarışçılar da var.

http://www.motoron.com.tr/HaberDetay.aspx?ID=565

 

Bileği Bükmek II

İyi bir motosiklet sürücüsü olduğunu düşünenler, en azından sürüş teknikleriyle ilgili fikir yürütenler bu kitabı mutlaka okumalıdır çünkü sonunda nasıl yanılmış olduklarını görecekler

http://www.motoron.com.tr/HaberDetay.aspx?ID=238

 

Geçen senlerde yapılmış olan California Superbike School Eğitiminin Videosu

  

 

 

YORUMLAR