Custom Ruhu Ateşleyen 2017 Triumph Bonneville Bobber!

Yeni Model Yazar: Özlem Köseoğlu

Custom Ruhu Ateşleyen 2017 Triumph Bonneville Bobber!

Triumph, Bonneville ailesini 2017 Triumph Bonneville Bobber ile genişletiyor.

Triumph, Bonneville ailesini 2017 Triumph Bonneville Bobber ile genişletiyor.


Aileye yeni katılan 2017 Triumph Bonneville Bobber, firmanın deyimiyle “Premiyum Eşsiz Bir Fabrika Custom”. Baktığınız zaman minimalist tarzın ilkelerini, kaslı ve hatta kasıntı duruşunu ve Bobber mühendisliğinin yaklaşımını içerdiği net bir şekilde görülebiliyor. Bonneville T120’nin saf özüne dönecek olursak, gerçek bir Bobber’ın özelliklerini ortaya koyduğunu görürüz: Temiz hatları ve alçak duruşu, tek selesi, geniş yassı barları, minimal yapısı ve ön farı, oyuk deposu, telli kibar jantları, geniş arka tekerleği ve en önemlisi de süspansiyon sistemi ile.


Custom Ruhu Ateşleyen 2017 Triumph Bonneville Bobber! 1. İçerik Fotoğrafı


Tamamen Yeni Bir Şasi

Süspansiyon ve şasisi ile tamamen kendinden emin, dinamik ve sürüşü tanımlayan konforlu bir kategoride görünüyor. Yenilikçi, ayarlanabilir olarak dizayn edilmiş şık selenin, sürücüye ve sürüş stiline uymak için tasarlandığı son derece aşikar. Triumph’ın “swing cage” diye adlandırdığı gizlenmiş mono-shock süspansiyon, Bobber’ı bir bakışta sürüş için yeterince dinamik ve hevesli yapmaya yetiyor.


Custom Ruhu Ateşleyen 2017 Triumph Bonneville Bobber! 2. İçerik Fotoğrafı

 

Birinci Sınıf Ayarlanabilir Sele

2017 Triumph Bonneville Bobber, sürücünün ölçülerine ve sürüş stiline göre uygun hale getirilebilen birinci-sınıf ayarlanabilir sürüş pozisyonuna sahip. Yenilikçi sele ünitesi, daha fazla Bobber stili sunabilmek ve oturuş pozisyonunu ayarlayabilmek için yukarı, aşağıya, ileriye ve geriye hareket edebiliyor.


Custom Ruhu Ateşleyen 2017 Triumph Bonneville Bobber! 3. İçerik Fotoğrafı

 

Bonneville 1200HT Motor ile Bobber Melodisi

Yüksek torklu (105 Nm) Bonneville 1200cc motorun, adanmış Bobber melodisi ile daha fazla tork üretmesi bekleniyor. Teknik detayları henüz açıklanmamış olan yeni modele baz olan motorun, 6,550 devirde 79 beygir güç ve 3,100 devirde ise 105 Nm tork ürettiğini belirtelim.


Custom Ruhu Ateşleyen 2017 Triumph Bonneville Bobber! 4. İçerik Fotoğrafı

 

Ride-By-Wire & Sürüş Modları

Yeni nesil Ride-by-wire sistemi, Bonneville Bobber’a yeni kontrol seviyesi sunuyor. Ride-by-wire sistemine bağlı olarak Bobber’ın daha mükemmel kontrol ve güvenlik için “Yol” ve “Yağmur” olarak seçilebilir iki sürüş modu bulunuyor. Ayrıca modern sıvı soğutmalı sistem, daha iyi ekonomik yakıt tüketimi sunmakta.

 

Bakıldığında gizlenmiş olan tüm elektronik parçalar, termemiz hatların oluşmasına oldukça katkıda bulunmuş. Kalbini Bonneville 1200cc motorun yaşattığı 2017 Triumph Bonneville Bobber, 150’yi aşkın aksesuar modeli ile güzelliğini daha taçlandırmak ve özel olmak için sahipleri ile buluşmaya hazırlanıyor.


Custom Ruhu Ateşleyen 2017 Triumph Bonneville Bobber! 5. İçerik Fotoğrafı

 

Otantik bir sadelik, minimalist bir bakış, zarif mühendislik, heyecan verici sürüş keyfi tanımlarının mükemmel birleşimi 2017 Triumph Bonneville Bobber, ailenin yeni üyesi artık aramızda…


2017 Triumph Bonneville Bobber Fotoğraf Galerisi: 2017 Triumph Bonneville Bobber


2017 Triumph Bonneville Bobber Videosu: 

YORUMLAR