Dainese D-Store Ataşehir Açıldı

Sektörel Yazar: Motoron

Dainese D-Store Ataşehir Açıldı

Motosiklet sektörünün önde gelen markalarının Türkiye temsilcisi Mototaş, İstanbul’un ikinci, Asya yakasının ilk D-Store’unu açtı.

Motosiklet camiasında popüler olmaya başlayan Ataşehir’de açılan D-Store’un aynı zamanda Mototaş’ın yeni genel merkezi ve ana deposu olması planlanmış. 1080 metrekare üzerinde düzenlenen ana mağazada, ön planda Dainese’nin tüm modellerinin yanı sıra, Mototaş’ın temsilciliğini yaptığı Arai, Agv, Puig gibi markaların da tüm modellerini bulmak mümkün. Giysi ve aksesuarların yanı sıra, Mototaş’ın bayisi olduğu Suzuki, Piaggio ve Vespa markalarının motosiklet modelleri de bu büyük mağazada sergileniyor. İçinde serbestçe dolaşıp rahatça bütün bedenlerin denenebildiği süper bir yer olmuş.


Dainese D-Store Ataşehir Açıldı 1. İçerik Fotoğrafı


Mototaş yetkililerinden Hakkı ve Mert Aytuğ, bu mağazada 7’den fazla personelin görev alacağını, servis için bu sene açılacak biçimde hazırlık yaptıklarını, servisin açılması ile personel sayısının da artacağını düşündüklerini belirttiler. Mototaş’ın yeni mağazası pazar günleri hariç her gün açık, önünde motor parketmek için de kocaman bir park yeri mevcut. Görülmesini tavsiye ederiz.


Dainese D-Store Ataşehir Açıldı 2. İçerik Fotoğrafı
Dainese D-Store Ataşehir Açıldı 3. İçerik Fotoğrafı
Dainese D-Store Ataşehir Açıldı 4. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR