in

Dainese Street Rocker D-WP Bot

Yazar: Ahmet TEZCAN

Dainese’den vintage görünümlü tamamen sığır derisinden üretilmiş ve D-WP membranlı bir bot; Street Rocker D-WP.

İster bir café racer kullanıcısı, ister gerçek bir rock’çı, isterseniz de vintage hayranı olun; Street Rocker D-WP gerçekten ideal bir bot. Bu botlar yumuşak ve tamamen yüksek kaliteli sığır derisinden üretilmiş ve her çifti eşsiz kılan özel işlemler ve el işçiliğine tabi tutulmuştur.

Dainese Street Rocker D-WP Bot 1. İçerik Fotoğrafı

Street Rocker D-WP botları, sert topuk eklentileri ve güçlendirilmiş taban keçesinin yanı sıra CE Category II -Directive 89/686/EEC sertifikalıdır. Su geçirmez, nefes alabilen D-WP iç membranı sayesinde ise tüm hava şartlarına uyumludur.

 

Dainese Street Rocker D-WP botları; şık görünen, su geçirmez ve nefes alabilen, aynı zamanda CE onaylı güvenlik değerlendirmesine sahip bir bot isteyen şehir sürücüler için tasarlanmış. Street Rocker D-WP, her zaman ekstra bir ayakkabı taşıyamayan banliyöde yaşayanları ve şehir sakinlerini her hava şartında A noktasından B noktasına ulaştıracak mükemmel bir bot.

 

Ergonomi ve Konfor:

Üst kısım tamamen sığır derisi D-WP su geçirmez iç kısım Bağcıklı kapatma Bileklerde sert eklentiler Naylon taban keçesi Lastik taban CE – Cat. II – 89/686/EEC Directive Sertifikalı

Diğer:

El yapımı vintage efekt Reflektif eklentiler

 

Güncel fiyatlar için tıklayınız.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Revit Poseidon Gore-Tex Pantolon

Rev’It Dominator GTX

REKLAM