Dani Pedsora, Fransız Luc1 Motorsport Takımı ile Birlikte

MotoGP Yazar: Özlem Köseoğlu

Dani Pedsora, Fransız Luc1 Motorsport Takımı ile Birlikte

Pedrosa ismini görünce bunun bir yarış sonucu ya da haberi sanmış olabilirsiniz, ama değil. Fransız Luc1 Motorsport Takımının MotoGP’nin yıldız pilotu Dani Pedrosa ile buluşması.

Fransız Motosiklet Şampiyonasında bir takım Luc1 Motorsport, kuşkusuz dünyadaki en ilginç takım. Yarışçılar çılgın sürüşleriyle dikkat çektikleri kadar, ortaya koydukları birbirinden dikkat çekici fotoğraf ve çekimlerle de kendilerinden söz ettiriyorlar.

 

FIM yarışlarının en başarılı supermoto takımlarından birisi olan Luc1 Motorsport, destekçileri ile birebir iletişimde olma ve internette kendilerini tanıtma konularında en yetenekli takımlardan birisi olarak anılıyor. Ayrıca internet üzerinde bu durumu kanıtlayan sayısız fotoğraf ve videoları bulunmakta.Dani Pedsora, Fransız Luc1 Motorsport Takımı ile Birlikte 1. İçerik Fotoğrafı


 

Tüm kategorilerde 50’ye yakın şampiyonluğu bulunan, 100 defa podyuma çıkmayı başaran, senelerce yarışlarda şampiyonluk peşinde koşan Repsol Honda Takımı'nın başarılı İspanyol pilotu Pedrosa, MotoGP’nin ve dünyanın şüphesiz en iyi yarışçılarından birisi olarak ismini motosiklet tarihine yazdırdı. Ayrıca 5 dili akıcı bir şekilde konuşan Pedrosa, mütevazi tavırları, sakin duruşu ile MotoGP’deki en sempatik yarışçı olarak göze çarpıyor. Luc1 Motorsport Takımı, yoluna Honda ile devam edeceği için, takım tarafından davet edilen Dani Pedrosa ile beraber vakit geçirme şansına sahip oldu. Birlikte sürüş yapan ekip, Pedrosa’dan sürüş taktikleri almayı da ihmal etmedi.Dani Pedsora, Fransız Luc1 Motorsport Takımı ile Birlikte 2. İçerik Fotoğrafı


 

Videolardaki ifadelerinden de belli olduğu gibi Fransız yarışçılar için Pedrosa ile beraber sürüş yapmak ve eğitim almak oldukça heyecan ve ilham verici olmuş. Pedrosa’yı ise zorlu bir sezon arasında biraz eğlenirken görmek oldukça güzel. Bu buluşmanın fotoğraflarını hem Pedrosa hemde Luc1 Takımı, Facebook’ta “The Power of Dreams”(Hayallerin Gücü) isimli albümle yayınlamışlar.

Dani Pedrosa ve Luc1 Motorsport Takımının videosu için:

YORUMLAR