David Beckham: Motosiklet tehlikeli evet, ama yolda yürümek de öyle!

Çeşitli Yazar: Moe

David Beckham: Motosiklet tehlikeli evet, ama yolda yürümek de öyle!

Eski futbol yıldızı David Beckham, bir İngiliz gazetesine motosiklet tutkusu, günlük hayattaki yeri ve yakın zamanda yaptığı motosiklet kazası hakkında bir takım açıklamalarda bulundu...

David Beckham, uzun süredir motosiklet sevdalısı bir isim olarak biliniyor... Özellikle profesyonel futbol oyunculuğunu bıraktıktan sonra, motosiklet ile daha fazla zaman geçirme şansı bulmuş olan Beckham iki tekere olan ilgisinin gün geçtikçe arttığını belirtiyor.

 

İngiliz yıldızın; içerisinde Ducati Desmosedici, Confederate F131, hellcat Combat, Beckham'ın favorisi Harley Davidson Super Vintage '93 Knucklehead, Ducati Monster ve Ducati 1198 SP de bulunan 12 adet motosikleti bulunuyor...

 

David Beckham:

 

Beckham'ın açıklamaları şu şekilde:

"Motosiklete ilk başladığımda tercihim Ducati'den yana olmuştu... Daha genç bir çocukken motosiklette ilk baktığınız şey dış görünüşü oluyordu, ve motosikletin dizayın gerçekten inanılmazdı. Motosikletler hakkında biraz daha tecrübe sahibi olunca, nostaljik bir 1950 model chopper süren Los Angeles'daki bir arkadaşım beni de custom motosiklet üzerinde düşündürmeye başladı. Şu anda sürdüğüm 93 model Harley Davidson Knucklehead'de bu projenin bir ürünü, toplamda 1 senede tamamlandı. Bu motosiklet ile her hafta düzenli olarak ilgilendim yapım aşamasında, motosikletin üzerindeki parçalar mesela 1920 ve 1940'lardan kalma... Geçen günlerde düştüğüm motosiklette bu motordu maalesef ki. Onu hasarlı bir şekilde görmek şuan gerçekten üzücü benim için. HD haricinde 1960 model bir de Norton'um var, ancak Knucklehead tüm motosikletlerim arasında açık ara favorimdi açıkçası... "

 

David Beckham:

 

"Dediğim gibi kısa bir süre önce motosikletimi düşürdüm. Bu benim için bir ilkti ve hoş bir tecrübe olduğunu söyleyemem. Ancak birkaç küçük çizik ve çürük ile ayrıldığım için şanslı olduğumu kesinlikle söyleyebilirim... Motosiklet sürmek tehlikelidir evet, , ama yolda yürümek de öyle!"

 

David Beckham:

YORUMLAR