David Beckham Motosikleti ile Amazon Ormanlarını Geçecek…

Çeşitli Yazar: Moe

David Beckham Motosikleti ile Amazon Ormanlarını Geçecek…

Eski futbol starı İngiliz David Beckham, bir TV belgeseli için motosikleti ile kameralar karşısına geçiyor. Brezilya’da yapılacak olan dünya kupası öncesi, yine Brezilya’dan Amazon ormanlarına uzanan bir rotada çekileceği belirtilen belgeselin adı; “David Beckham, Bilinmeze Doğru” olarak duyuruldu.

İngiliz futbol ikonu Beckham, İngiltere’den yine ikonik bir motosiklet ile yolculuğa çıkacak, bir Triumph Scrambler ile… Üstelik bu yol öyle İrlanda’nın bol kavisli, bol yeşillikli, müthiş asfaltlı yolları ya da Riva’nın bol kavisli, bol yeşillikli, müthiş asfaltlı(!) yolları değil; Amazon Ormanları’nın tam ortasından geçiyor!

 

David Beckham Motosikleti ile Amazon Ormanlarını Geçecek… 1. İçerik Fotoğrafı 

 

39 yaşındaki yıldız, kendi “Motosiklet Günlükleri” konseptli belgeseline 8000 km öteden, yani Londra’dan Güney Amerika’ya uçak ile geçmesi ile başlayacak. 2014 FIFA Dünya Kupası’ndan hemen önce Brezilya’nın çeşitli yerleşim bölgelerinden de geçmesi planlanan rota Rio de Janerio’yu da kapsıyor. Beckham’ın starttan sonraki ilk durağı yağmur ormanlarının da kalbi olarak kabul edilen Manaus şehri olması planlanıyor. Daha sonra arkadaşları Derek White ve Dave Garden ile yolculuğa motosikletleri ile devam edecek olan David Beckham, yağmur ormanlarındaki küçük bir kabile olan Angelin’leri ziyaret edip Negro nehrini aştıktan sonra Cuieras nehrini kıyısından takip ederek Yanomani kabilesi ile zaman geçirecek.

 

David Beckham Motosikleti ile Amazon Ormanlarını Geçecek… 2. İçerik Fotoğrafı

 

Amazon yağmur ormanlarının en çetrefilli yolarından geçerken Beckham’a yolculuğunda profesyonel bir çekim ekibi de eşlik edecek. Çekim ekibi, eski Los Angeles Galaxy oyuncusunun tüm kamp ve sürüş hayatını kayıt altına alıyor olacak

Triumph Scrambler ve David Beckham olmak üzere iki tane yıldızın başrollerde olduğu belgeselin Haziran ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

 

Yıldız 1: Triumph Scrambler

David Beckham Motosikleti ile Amazon Ormanlarını Geçecek… 3. İçerik Fotoğrafı

 

Yıldız 2: David Beckham

David Beckham Motosikleti ile Amazon Ormanlarını Geçecek… 4. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR