Deadpool Oyuncusu Ryan Reynolds, Yeni Triumph Thruxton’ı ile!

Custom Yazar: Can Deniz

Deadpool Oyuncusu Ryan Reynolds, Yeni Triumph Thruxton’ı ile!

Hollywood’un yakışıklı aktörlerinden Ryan Reynolds, motosiklet sevgisini anlattığı kısa bir film ile karşımızda…

Bryan Rowland’ın yapımcısı olduğu kısa filmde, Reynolds’ın 15 yaşındayken motosiklete başladığı, motosikletin kendisini Hollywood’un çılgınlıklarından nasıl sıyırıp kendi dünyasını yarattığı ve kendisi için bir kaçış yolu olduğu anlatıyor.  


Deadpool Oyuncusu Ryan Reynolds, Yeni Triumph Thruxton’ı ile! 1. İçerik Fotoğrafı

Reynolds, kısa filmde genç yaşta gelen şöhretin kendisini kötü yöne sürüklemesini, motosiklet sevdası sayesinde atlattığını samimi bir dille anlatıyor. 

 

Deadpool Oyuncusu Ryan Reynolds, Yeni Triumph Thruxton’ı ile! 2. İçerik Fotoğrafı

Ayrıca 4 dakikalık kısa filmde Ryan Reynolds’ın, tasarlandıktan sonra yeni Triumph Thruxton Cafe Racer Special motosikletini gördüğündeki sevincine de şahit oluyoruz.   

Deadpool Oyuncusu Ryan Reynolds, Yeni Triumph Thruxton’ı ile! 3. İçerik Fotoğrafı

Reynolds’ın 2016’da rol aldığı fantastik ve bilim/kurgu türündeki filmde“Zeki ama bir o kadar da küfürbaz” kurnaz kahraman Deadpool, izleyenlere keyifli ve aksiyon dolu dakikalar yaşatmayı başarıyor. Deadpool’u izlemediyseniz, izlemeniz tavsiye edilir.

Deadpool Oyuncusu Ryan Reynolds, Yeni Triumph Thruxton’ı ile! 4. İçerik Fotoğrafı


"Beklenmedikleri Davet Et" Kısa Filmi

Ryan Reynolds’ın kısa filmde yer alan ifadeleri şu şekilde;

“Arabadayken, gideceğim yere varmak için sabırsızlanıyorum ama motosikletim ile gidiyorsam, varmayı pek istemiyorum. Neresi olduğunu bilmediğin her türlü maceralı yolculuğa bayılıyorum. Bu bence eğlence ve gerçek macera, asıl konu bu. Beklenmedikleri davet etmek ayrı ve hoş bir keyif."

"Cafe Racer modelleri ile ilgili yerlerdeydim ve her zaman tasarımcıları araştırıyorum. Biliyorsunuz, bu günlerde pek çok tasarımcı var. Motosikleti sizden alıp doğru parçaları ayırarak doğru şekli verebilen ve tüm hayatınız boyunca o Cafe Racer’ı kullanabilecek gibi hissettiren çok fazla yetenekli tasarımcı da bulunmuyor. Dustin Kott, güvenirliği ve başarıyı cennet gibi birleştiren ve buna örnek oluşturan bir kişi."

"Bir motosikleti kullanmanın manevi bir bağ yarattığını hissediyorum.Çevreyle oyun içerisinde oluyorsunuz, özünde meditasyon yapıyorsunuz. Yani motosikletin üzerinde motosikleti sürmek ve nefes almaktan başka bir şey yapamazsınız ve bana göre bu çok güzel."

"İlk motorum CB750 idi ve 15 yaşındaydım. Tanrım, onun üzerinde olmamalıydım. O süprüntü yığınını bir arkadaşımdan almıştım ve onu sadece sevdim, hemen bağlandığımı düşündüm.  Kardeşimin,bu işe giriş yapacak kadar teknik bilgisi vardı ve gizlice kaçmaya başlamıştım.Bilirsiniz o esnada, sadece “keşfedecek bir çok dünya var” diye düşündüm. Bu, onlardan sadece birisiydi."

Deadpool Oyuncusu Ryan Reynolds, Yeni Triumph Thruxton’ı ile! 5. İçerik Fotoğrafı

18’imde gerçekleşeceğini biliyordum fakat beklentilerim küçüktü. Sadece çalışan bir aktör olmak istedim. Sadece yaptıklarımın gerçeğiyle bilirsiniz mütevazı oldum.  Hollywood’un bir çeşit tanımı gibi LosAngles’ta duygusal olarak aşırı yüklenmeye maruz kalan ama motosiklet kullanan genç bir aktör gibi hissettim. Biliyorum söylemesi Haydarabad gibi hissettiriyor.Fakat motosikletler, bir nevi hayatımı kurtardı. Bu, bir çeşit gidebileceğim bir çıkış gibiydi. Ne zaman hayatımda dönüm noktasında olsam, bir şekilde bir motosiklet sürüyorum ve her şeyi anlıyorum. Kulağa, birisinin hayatının dönüm noktasında olmasını önemsiz sayıyorum gibi gelebilir fakat bu doğru. Hiçbir zaman bir planım yoktu ve hala şaşırıyorum. Yolculuğun ortasında gibi hissediyorum ve hala sonra ne olacağını bir şekilde anlamaya çalışıyorum.”

Ryan Reynolds'ın motosiklet tutkusunu anlattığı kısa film:

YORUMLAR