Ducati'den EICMA Öncesi Yeni Video!

Yeni Model Yazar: Ahmet TEZCAN

Ducati'den EICMA Öncesi Yeni Video!

Ducati, Kırmızıdan Daha Fazlası: Siyah, Vahşi ve Pop sloganı ile yeni bir video yayınladı. Videoda 2016 Scrambler'ın da dahil olduğu birkaç motosikleti az da olsa görmek mümkün.

Teaser videolarından bir şey anlamak genelde zordur zira ilgi çekmek için pek bir gizemli yapılırlar. Ducati'nin yayınladığı son video ise bu durumdan farklı çünkü videoda en azından birkaç motosiklet görebiliyoruz.


Ducati'den EICMA Öncesi Yeni Video! 1. İçerik Fotoğrafı


Videoda görülen motosikletlerden birinin Panigale 959, birinin ise kayış tahrikli cruiser olduğu düşünülüyor ki her iki model de daha önce test aşamasında gizlice görüntülenmişti. İlgili haberlere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.


http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/yeni-ducati-diavel-kameralara-yakalandi-2095

http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/2016-ducati-959-panigale-testte-yakalandi-2233Ayrıca videoda bir de Scrambler görülüyor. Sadece yakıt tankı ve gidon görünse de motosikletin, mevcut Scrambler'dan farklı olarak Gündoğumu Turuncusu rengi ve yuvarlak aynalar dikkatleri çekiyor. Ducati, Ekim ayında yayınladığı bir teaser ile yeni bir Scrambler geldiğinin işaretini vermişti.


Ducati'den EICMA Öncesi Yeni Video! 2. İçerik Fotoğrafı


Videoda bir de Ducati'nin MotoGP motosikleti Desmosedici GP15 görülüyor. Bu motosiklete neden yer verildiği ise bilinmiyor.


Ducati'den EICMA Öncesi Yeni Video! 3. İçerik Fotoğrafı


Ducati, 16 Kasım 2015 Pazartesi günü, EICMA fuarından 9 yeni modelini internet üzerinden tanıtacağını duyurmuştu. İlgili haberlere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.


http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/ducati-2016-modellerini-canli-yayinda-tanitacak-2253


http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/ducati-eicma-da-9-yeni-model-tanitacak-2170


Ducati'den EICMA Öncesi Yeni Video! 4. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR