Ducati’den Laguna Seca WSBK Raundu’na Sürpriz!

Yeni Model Yazar: Efe Kutlu

Ducati’den Laguna Seca WSBK Raundu’na Sürpriz!

Ducati, Laguna Seca’da ortaya çıkaracağı yeni modelinin sinyallerini yine bulmaca gibi bir video ile verdi.

Enerjik İtalyan marka, 7 Temmuz Dünya Superbike Şampiyonası Laguna Seca raundunda ortaya çıkaracağı model için bir video yayınladı. Video, “Son, Tüm Hikayeyi Anlattığında” başlığıyla, Ducati Panigale R modelin son versiyonu olması beklenen yeni bir modele davetkar birkaç bakış sunuyor. 

R model, 1299 Panigale and Panigale S modellerde kullanılan 1,285cc motor yerine geçen 1,198cc Superquadro motoru kullanan tek Panigale model. Ducati, bu modellerinin 202 beygir gücü sağladığını iddia ediyor.

Şirketin, 2018 senesinde EICMA (Milan Motosiklet Fuarı)’da V-4 bir Superbike ortaya çıkacağı açıklanmıştı. Modelin, MotoGP Desmosedici’nin 1000cc V4  türevi motouyla güçlendirilmesi ve aynı zamanda da üzerinde yepyeni bir stil taşıması bekleniyor. Bununla birlikte Ducati’nin WSBK motosikletinin, 2018 için şimdilik Panigale olarak kalacağı biliniyor.  

Ducati’den Laguna Seca WSBK Raundu’na Sürpriz! 1. İçerik Fotoğrafı

Ducati Panigale R modelin son versiyonu olması beklenen modelin videoda, kırmızı ve beyaz gövdesi görülüyor. Aynı zamanda hikayeyi anlatan ilanda bir de İtalyan renklerinden yeşil bulunuyor. 

Laguna Seca, WSBK Raundu, artık daha bir heyecanla beklenir oldu. “Ducati”, “son versiyonu”, “sona geliniyor” derken bakalım 7 Temmuz’da neyle karşılaşılacak?

Ducati'nin merak uyandıran videosu:

YORUMLAR