Ducati'den Yeni Video!

Yeni Model Yazar: Ahmet TEZCAN

Ducati'den Yeni Video!

2015 Kasım ayında yapılacak olan EICMA fuarına bir ay kala, İtalyan motosiklet üreticisi Ducati bir video yayınladı.

Ducati, 13 Ekim 2015 Salı günü bir video yayınladı. İtalyan üretici, 2015 Kasım ayında yapılacak olan EICMA fuarından önce muhtemelen piyasanın dikkatini çekmeyi amaçlıyor.40 saniyelik bu belirsiz video, "This is X" sloganı ile başlıyor ve "X" harfini içeren çeşitli görseller ile devam ederken videoda şu konuşma duyuluyor: "Dünyaların kesişimi. Bir şeyin parçası olduğunu keşfettiğin yol. Potansiyelin çarpımı. En az çaba ile azami dayanıklılık. İleri yönelip, arkada kalanı unutmak. Bildiğinden farklı. Düşük hız heyecanı." ve yine "This is X" sloganı ve "16 Kasım" yazısı ile sona eriyor. 16 Kasım 2015, Ducati'nin EICMA fuarından önce yapacağı canlı yayının tarihi. Canlı yayın hakkındaki haberimize aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/ducati-2016-modellerini-canli-yayinda-tanitacak-2253


Bu video, en iyi tahminle, gizli görüntülenmiş olan kayış tahrikli cruiser modelini ifade ediyor olabilir. Bahsi geçen cruiser'a dair haberimize aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Kameralara Yakalanan Kayış Tahrikli Ducati Diavel


Ducati'den Yeni Video! 1. İçerik Fotoğrafı


http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/yeni-ducati-diavel-kameralara-yakalandi-2095Bunun yanı sıra video, Ducati CEO'su Claudio Domenicali'nin, EICMA'da tanıtılacak 9 modelden ikisinin Ducati'nin gireceği iki yeni segmente ait olduğunu açıklıyor olabilir.


Son 24 saatte çıkan söylentilere göre ise bu video, Japonya'ya özel 400cc'lik bir Scrambler'a işaret ediyor olabilir.


Test Aşamasında Kameralara Yakalanan 2016 Ducati 959 Panigale


Ducati'den Yeni Video! 2. İçerik Fotoğrafı


EICMA'da tanıtılacak olan 9 modelden ikisinin, ilk olarak son zamanlarda görücüye çıkan Monster 1200R olduğunu kesin bir şekilde ve test aşamasında kameralara yakalanan 959 Panigale olduğunu ise kesine yakın bir ihtimalle biliyoruz. Bahsi geçen 959 Panigale'e dair habere de aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/2016-ducati-959-panigale-testte-yakalandi-2233


YORUMLAR