Ducati, EICMA'da 9 Yeni Model Tanıtacak!

Yeni Model Yazar: Ahmet TEZCAN

Ducati, EICMA'da 9 Yeni Model Tanıtacak!

Ducati, Kasım ayında düzenlenecek olan EICMA'da 9 adet yeni modelini görücüye çıkaracak. Detaylar için okumaya devam edin...

Ducati, 2016 serisini 2015 Kasım ayında Milan'da düzenlenecek olan EICMA'da görücüye çıkarmayı planlıyor; bu seriye Monster 1200 R da dahil.


Ducati, 2016 serisini 'şüphenin tüm gölgelerinin ötesinde; pazarda Ducati tarafından yapılmış en büyük, en kararlı atak' şeklinde ifade ediyor. Şimdi CEO Claduio Domenicali'nin bu seri için basın bülteninde neler dediğine bir bakalım.

2016 Ducati Monster 1200 R

Ducati, EICMA'da 9 Yeni Model Tanıtacak! 1. İçerik Fotoğrafı


Domenicali: "2016 yılında Ducati, devam eden bir büyüme görecek. Henüz görücüye çıkardığımız Monster 1200 R modelinin de dahil olduğu 2016 serisinde bulunan modeller 9'dan az değil. Ducati daha önce EICMA'da bu kadar motosiklet bulundurmamıştı. Bu yıl, hevesli müşterilerimize sunmak için mükemmel bir platform hazırlayacağız."


Ducati CEO'su Claudio Domenicali

Ducati, EICMA'da 9 Yeni Model Tanıtacak! 2. İçerik Fotoğrafı


"Modellerden ikisi, daha önce temsil etmediğimiz segmentlere ait ve bunlar, 2016'nın en büyük meydan okumaları olacak. Ducati'nin tarz ve performans açısından belirleyici niteliklerini, bizim ulaştığımızın ötesinde olan motosiklet kullanıcılarına kadar genişleteceğiz."


"Son derece olumlu geçen 2015 yılını takiben, geleceği optimizm ve öz güven ile bakıyoruz. 2015 yılının ilk 6 ayında satılan 32,600 motosiklet ve %22'lik büyüme göz önüne alındığında, yıl sonundan önce sembolik bir bariyer olan 50,000 motosiklet satışının şirketimizin tarihinde ilk kez gerçekleştirebileceğimizi ifade edebiliriz."


"Buna rağmen ilk amacımız yüksek seviyeler peşinde koşmak değil; aksine, huşu uyandıran motosikletler ile müşterilerimizi şaşırtmak. Satışlardaki artış, ürünlerimizin ne kadar iyi satıldığının basit bir sonucu ki ürünlerimiz, kimliğimizi taşıyan stratejiler uygulanarak ortaya çıkıyor. Her gün yeni pazarlara bakıyoruz ve yeni mücadelelere girişiyoruz."

YORUMLAR