Ducati Monopoly'de!

Sektörel Yazar: Motoron

Ducati Monopoly'de!

Özellikle ülkemizde motosikletin adı trafikğe çıkan araçların yazılı olduğu belgelerde bile kimi zaman geçmezken dünyaca ünlü oyun üreticisi Hasbro, çok sevilen masa oyunu Monopoly'de motosiklete yer verdi.

 Monopoly Empire oyununda ilk defa 22 farklı Samsung, Coca-Cola, Xbox gibi dünya markası yer alacak. Oyuncuların bu markaları satın alıp gerçek hayattaymış gibi ticaret yaparak eğlenecekleri oyunun klasik versiyonundaki her oyuncuya ait şapka, araba, ütü gibi piyonları ise bu kez daha farklı ve eğlenceli. İşte işin içine motosikletin de girdiği yer de tam burası. Yeni piyonlardan bazıları McDonalds'ın patates kızarması, Xbox oyun konsolunun kontrol kumandası, ikonik Coca-Cola şişesi, Chevrolet Corvette Stingray ve bir Ducati Panigale!

Ducati Monopoly'de! 1. İçerik Fotoğrafı

 

Biz motosiklet tutkunları bu Monopoly Empire'ı oynarken hiç şüphesiz zarların Ducati kutusuna gelmesini dileyerek, kimseye kaptırmadan, firmayı herkesten önce satın almaya çalışacağız. Sanıyorum çocukluğumuzda küçük bir gazoz kapağı veya bir taso için kavga ettiğimiz günleri, oyun başlamadan Panigale piyonuna sahip olmak için bir kez daha yaşayacağız.

 

 

Ducati Monopoly'de! 2. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR