in

Ducati Panigale V4R Lego Sürümü Görücüye Çıktı!

Ducati ve LEGO Group arasındaki anlaşma, son meyvesini Panigale V4R’ın 42107 LEGO Technic Ducati Panigale V4 Rsürümüyle verdi. Bir Ducati motosikletinin ilk LEGO sürümü olan bu yapı oyuncağı, markanın karakterini oluşturan “Stil, Çok Yönlülük ve Performans” değerlerini yansıtıyor 

Yeni set, LEGO Technic DNA’sını Ducati DNA’sıyla bir araya getiriyor ve Panigale V4 R’ın görülmeye değer bir oyuncağını ortaya çıkarıyor. 15,250 RPM’de açığa çıkan 221 hp beygir gücüyle tüm zamanların en güçlü ve yüksek performanslı Ducati’si olan Panigale V4 R, yol kullanımına adapte edilmiş Ducati yarış motosikletlerini, teknolojik mükemmeliyeti ve İtalyan tasarımını en üst düzeyde ifade eden bir motosiklet. Panigale V4 R, bu gücünü WSBK şampiyonasında mücadele etmek için yaratılan 998 cc Desmosedici Stradale R motorundan alıyor.

Motorun kükreyişinin verdiği heyecan, hızlanmanın getirdiği adrenalin ve zorlu virajlardaki sürüş pozisyonu, büyüleyici bir tasarımla birleştiren bu motosikleti sürmeyi hayal eden herkesin 42107 LEGO Technic Ducati Panigale V4 R setini yapmaktan çok zevk alacağı kesin.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Motoron Ekibi Genç Yazarlarını Arıyor!

Norton Motorcycles, 16 Milyon Sterline TVS’e Satıldı

REKLAM