in

Ducati Scrambler: Skunk Machine Edition

Scrambler değişime doymuyor!

Ducati Scrambler, Bologna’daki üretici tarafından en çok satılan model ünvanını taşıyor. Üretici tarafından verilen rakamlara göre, 2015 yılında tam 16,000 ünite Scrambler alıcısını bulmuş ve bu da Kuzey Amerika ve İtalya gibi yerlerde Scrambler ile sık sık karşılaşabileceğinizin bir habercisi.

 

Ducati Scrambler: Skunk Machine Edition 1. İçerik Fotoğrafı

 

 Hakkında teknik bilgiye sahip olmayanlar için Scrambler’ın her modeli aynı gibi görünse de, aracın fabrika çıkış halinde kullanıcıların isteğine göre yapılabilecek değişikliklerin uzun bir listesi var. Bu zenginliğe bir de özel tasarımlar eklenince ortalık iyice şenleniyor.

 

Ducati Scrambler: Skunk Machine Edition 2. İçerik Fotoğrafı

 

 

Avusturalya’daki Skunk Machine Motor’un tasarımcısı Carl Cerra’nın bir müşterisi için hazırladığı Scrambler yorumu da bu şenlikte yerini almış. Yaptığı değişiklerde modelin DNA’sını bozmamak amacıyla orijinal şasiye hiçbir şekilde rötuş yapmayan Cerra, çirkin olarak nitelediği seleyi ve yan plastik korumalarını söküp, bu parçaları tekrar tasarlamış. Cerra aynı zamanda cafe racer ruhunu katmak için de gidonu yeniden yapmak durumunda kalmış. Renklendirmesi Andy Metz tarafından yapılan araçta Termignoni’nin Sport-Line Racing egzozu kullanılmış. 

 

Ducati Scrambler: Skunk Machine Edition 3. İçerik Fotoğrafı

Ducati Scrambler: Skunk Machine Edition 4. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

HERO, Türkiye’de 7 Yeni Model İle 2016’yı Selamlıyor

Lazareth’in güç gösterisi: LM 847

REKLAM