Ducati, X Cruiser'ının Videosunu Yayınladı

Yeni Model Yazar: Ahmet TEZCAN

Ducati, X Cruiser'ının Videosunu Yayınladı

This is X sloganı ile videolar yayınlayan Ducati'nin bu videolar ile ne anlamak istediği bir süredir anlaşılmamakta. İtalyan üretici, yayınladığı son video ile ise bu konuya biraz açıklık getirmiş.

Ducati'nin 2015 EICMA fuarında 9 yeni model tanıtacağını biliyoruz. Bu modellerden birisi de muhtemelen Ducati Diavel baz alınarak geliştirilen bir model. Bu yeni model için bir süredir videolar yayınlanmakta fakat bu videolar, Ducati'nin sunduğu şeyin ana fikri anlaşılmadığı için göz ardı ediliyordu; ta ki şimdiye kadar.


İtalyan üreticinin "This is..." sloganı ile ne anlatmak istediği hakkında nihayet bir ipucu belirdi. Ducati tabii ki modelin tamamını videoda göstermiyor fakat bu video, modelin daha önce gizlice görüntülenen kayış tahrikli cruiser model olduğunu anlamaya yetiyor. Gizlice görüntülenen model hakkındaki habere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/yeni-ducati-diavel-kameralara-yakalandi-2095Ducati meraklılarının nasıl bir model ile karşılaşacağını hakkında kesin bir bilgi yok fakat Ducati'nin yeni müşterilere ulaşmak ve biraz da Harley-Davidson ve Victory'nin eylemlerini takip etmek istediği aşikâr.


Modelin, 19-22 Kasım tarihleri arasında İtalya/Milan'da düzenlenecek olan 2015 EICMA fuarında görücüye çıkması bekleniyor.

YORUMLAR