Ducati XDiavel S İçin Yeni Renk!

Yeni Model Yazar: İlker Genç

Ducati XDiavel S İçin Yeni Renk!

Ducati, Faaker See Rallisi’nde süspansiyon ayarlarında güncellemeler yaşayan XDiavel S modeli için yeni “Buzul Beyazı” rengini gözler önüne seriyor.

Bologna menşeli İtalyan firma, XDiavel S modelinin yeni rengini ortaya çıkarmak için 5 ile 10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen dünyanın en önemli custom/ cruiser rallisi olarak sayılan Avusturya’daki Faaker See Raliisi’ni seçti. 

Ducati XDiavel S İçin Yeni Renk! 1. İçerik Fotoğrafı

Sürücünün ve artçının rahatını arttırmak adına süspansiyon ayarlarındaki geliştirmelerle Ducati’nin çekici XDiavel S modelinin “Iceberg White” yani “Buzul Beyazı” rengi sunulacak. 

Ducati XDiavel S İçin Yeni Renk! 2. İçerik Fotoğrafı

2015 senesinin sonlarında kendini gösteren Ducati XDiavel, Diavel konseptini yeniden yorumlayan klasik custom tarzı ile virajlardan korkmayan yüksek performanslı bir cruiser olma özelliğinde.

Ducati XDiavel S İçin Yeni Renk! 3. İçerik Fotoğrafı

Ducati XDiavel S İçin Yeni Renk! 4. İçerik Fotoğrafı

Gazı açtığınızda kükremeye hazır spor ruhu ile stil ve tasarımı tek noktada toplayan bir görselliğe sahip olan XDiavel motorlar ile Faaker See’deki organizasyonda test sürüşleri de gerçekleştirilebilecek. 13 Mayıs tarihinden itibaren İngiltere’den yola çıkan “XDiavel Deneyimi” temalı kamyonlar, Avrupa boyunca birçok lokasyon gezmiş. Şimdi sıra Faaker See Raliisi’nde…

Ducati XDiavel S İçin Yeni Renk! 5. İçerik Fotoğrafı

Ducati XDiavel S İçin Yeni Renk! 6. İçerik Fotoğrafı

Ducati XDiavel S İçin Yeni Renk! 7. İçerik Fotoğrafı

Böylece ilk defa Diavel modele ait koyu renkler haricinde beyaz bir renk ortaya çıkmış oluyor. 

YORUMLAR