Ducati XDiavel Tanıtıldı!

Yeni Model Yazar: Ahmet TEZCAN

Ducati XDiavel Tanıtıldı!

Ducati, 16 Kasım 2015 Pazartesi günü gerçekleştirdiği canlı yayında XDiavel isimli yeni bir cruiser ve daha yüksek özelliklere sahip XDiavel S isimli eşini tanıttı.

Merakla beklenen kayış tahrikli Ducati cruiser'ı sonunda görücüye çıktı. 16 Ekim 2015 Pazartesi günü Ducati'nin gerçekleştirdiği çevrim içi canlı yayında tanıtılan Ducati XDiavel; 5,000 RPM'de 95 lbft zirve tork üreten, 156 beygir gücünde, 1262cc'lik V-ikiz, değişken sübap zamanlamasına sahip olan bir Testastretta motor taşımakta. Canlı yayında XDiavel ile birlikte daha yüksek özelliklere sahip XDiavel S de tanıtıldı.


Ducati XDiavel Tanıtıldı! 1. İçerik Fotoğrafı


Ducati, XDiavel'in tam bir cruiser olduğunu ve 41 derecelik eğim açısı ile normalden daha fazla coşku uyandıracağının sözünü veriyor. 41 derecelik eğim açısı, Diavel'den sadece bir derece daha az.


Ducati XDiavel Tanıtıldı! 2. İçerik Fotoğrafı


XDiavel ayrıca, bir trafik ışığından diğerine kadar yarışmayı sevenlere hitap eden Ducati Power Launch isimli bir ateşleme kontrol sistemine sahip. Bu sistem, gidonda bulunan kırmızı bir buton ile aktif hale getirilmekte.


Ducati XDiavel Tanıtıldı! 3. İçerik Fotoğrafı


24,011 $'lık XDiavel'ın Türkiye fiyatı henüz belli değil.


Ducati XDiavel Tanıtıldı! 4. İçerik FotoğrafıDucati XDiavel Tanıtıldı! 5. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR