Dünyaca Ünlü Kask Markası HJC,Motovento Çatısı Altında

Sektörel Yazar: Motoron

Dünyaca Ünlü Kask Markası HJC,Motovento Çatısı Altında

El yapımı kask üretimi yapan ve dünyanın en iyi dağıtım ağına sahip HJC kaskları, Ocak 2015 itibariyle Motovento bünyesindeki ürün gamına dahil oldu.

AR-GE merkezinde 50’den fazla uzman mühendisiyle geleceğin kask modellerini tasarlayan HJC, Güney Kore, Kuzey Kore, Vietnam ve Çin’de kurulu dört fabrikasında yıllık 1 milyon adedin üzerinde kask üretimi yapıyor. HJC, ürettiği kaskları hem laboratuvar ortamında, hem de gerçek hayatta testler yaparak güvenliğini kontrol ediyor. MotoGP’nin İspanyol pilotu JorgeLorenzo’nun da resmi sponsoru olan HJC, 2009 WSBK Şampiyonu Ben Spies, X-Games altın madalya sahibi Nate Adams ve MattBuyten tarafından da tercih ediliyor. 1992 yılından bu yana Kuzey Amerika'da kask markaları içerisinde ilk sıradaki yerini korurken, makul fiyatlandırma yapısı ile de dikkat çekiyor.

 

Dünyaca Ünlü Kask Markası HJC,Motovento Çatısı Altında  1. İçerik FotoğrafıMotovento, yaptığı distribütörlük anlaşması sayesinde güvenli ve konforlu HJC kaskları, Motoventokonsept mağazaları ile www.motovento.com adresinden Ocak 2015 itibariyle satışa sunacak.

 

Detaylı bilgi için TIKLAYIN

YORUMLAR