in

E-Mon Web Sitesi Açıldı

Yazar: Motoron

Türkiye’nin motosiklet satış lideri Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA) çatısı altında faaliyete başlayan çevreci, enerji tasarruflu ve gürültü kirliliğine yol açmayan elektrikli scooter markası E-Mon’un www.e-mon.com.tr adresli web sitesi açıldı.

Kullanıcılarının yakıt ve bakım maliyetlerini neredeyse ortadan kaldıran, yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, teknolojik, kaliteli ve ekonomik ürünler sunan Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. , E-Mon markasının elektrikli modellerini www.e-mon.com.tr adresinde kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

 

Yeni açılan web sitesi ana sayfasında modeller, bayi, servis, müşteri hizmetleri ve iletişim gibi zengin içerikli menülere ulaşmak mümkün.

 

İçerisinde çevreci ve çevreye duyarlı modelleri bulunduran E-Mon markası hakkında detaylı bilgi almak için E-Mon hakkında bölümü ziyaret edilebilir. İhtiyaca uygun E-Mon’u belirlemek için Modeller bölümü mevcut. Kullanışlı ve pratik E-Mon’ların bayi ve servislerine ait bilgilere Bayi – Servis bölümünden ulaşılabilir. Öneri, talep ve istekler konusunda ise görüşmek ve Uğur Motorlu Araçlar ile iletişime geçebilmek için Müşteri Hizmetleri sekmesini kullanılabilir.

 

Artan kalitesi ve üstün başarı anlayışı ile birleştirerek, daha çevreci, daha dinamik ürünler ile hayatın her alanına yayan ve çevreci ürünler sunan UMA (Uğur Motorlu Araçlar A.Ş), www.e-mon.com.tr adresi ile beklentileri karşılıyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

CF MotoTürkiye Web Sitesi Açıldı

Mondial’in Web Sitesi Yenilendi

REKLAM