Enerjinin Yeni Adı Mondial X-Treme MAXX 200

Sektörel Yazar: Motoron

Enerjinin Yeni Adı Mondial X-Treme MAXX 200

Hem arazinin hem de asfaltın tozunu attıran X-Treme Maxx 200, her türlü yol koşullunda yanında olmaya hazır bir yol arkadaşı.

X-Treme Maxx 200’ün 197 cc’lik, 4 zamanlı, tek silindir, hava soğutmalı ve balansör sistemiyle donatılan motor yapısı, 7500 d/d’da 10,5 kw (14 hp) güç üretebilen motor bloğu ile tüm arazi ve doğa şartlarına meydan okuyacaksın. Hem şehir içinde hem de doğada çıkacağınız gezilerde kullanılabilecek X-Treme Maxx 200’e sağ ve sol elcik üzerine gövde rengi ile uyumlu rüzgarlık ilave edilerek tasarımındaki bütünlük sağlanarak, olası durumlar için kullanıcısının güvenliği sağlandı. Aynı zamanda estetik dizayna sahip far korumalığı ile çarpma ve düşmelere karşı ön farın dayanıklılığı arttırıldı.


X-Treme Maxx 200’de kullanılan yeşil beyaz rengin gövde ve karanejlarla uyumu sağlanarak, doğada ve asfaltta tüm dikkatleri üzerine çekecek şekilde dizayn edilmiştir. Aynı zamanda doğada ve uzun mesafe yolculuklarda eşya taşımayı kolaylaştırmak için ilave edilen arka port bagaj ile eşya taşımada kolaylık sağlıyor. Bu yeni X-Treme Maxx 200, doğada iz bırakmayı seven ve şehir içinde pratiklik arayan herkesi Mondial bayilerinde meraklılarını bekliyor.

YORUMLAR