in

Finli Polisten, Hırsızı Durdurmak İçin Alışılmadık Yöntem!

Yazar: Alper Baycan

Finlandiya’dan ortaya çıkan videoda, polisin motosiklet kullanıcısına ya da hırsız sanılan kişiye sprey sıktığı görülüyor. Bu görüntüler hakkında farklı senaryolar bulunuyor.

İlk Senaryoya Göre: Finlandiya’da polis, kaçmakta olan motosiklet hırsızını durdurmak için sıra dışı bir yönteme başvurdu. Hırsızın kask kamerasından çekilen video, sıcak takip esnasında motosikletin hızlandığını gösteriyor. Sürücü kaçmaya çalışırken, polis otosu hırsıza doğru yetişerek yanına yaklaşıyor.
Finli Polisten, Hırsızı Durdurmak İçin Alışılmadık Yöntem! 1. İçerik Fotoğrafı
Bir polis memuru, camdan dışarı doğru sarkıyor ve her iki araçta yolda yüksek hızlarda seyrederken biber gazını sürücünün suratına doğru sıkıyor. Bu sahneden sonra, frenleri sıkıp hırsızın gittiği yönde durmaya çalışan minibüs motosikletin önüne doğru geçiyor.  
Finli Polisten, Hırsızı Durdurmak İçin Alışılmadık Yöntem! 2. İçerik Fotoğrafı
Motosiklet sürücüsü, başka bir yöne doğru kaçmayı başarıp sürmeye devam ediyor. Daha sonra motosikleti, yoldan çıkarıyor ve karlı arazide gidiyor. Sonunda hırsız motosikleti, çalılıklara bırakıyor.
Bildirilen haberlere göre polisin bildiği hırsız yakalanarak, motosiklet de geri alınmış.
İkinci Senaryoya Göre:Gelen başka haberlere göre de sürücünün kötü davranışlarda bulunan ve polis tarafından takip edilen bir kişi olduğu öne sürülüyor. Gerçekten düşününce motosiklet çalan bir hırsızın, delil amaçlı kendi kötü hareketlerini videoya çekmesi ne kadar gerçekçi olabilir? Eğer gerçekten bir hırsız ise, bir sprey biber gazı püskürtmek, onu durdurmak için iyi bir yol mu? 

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Euro 4 Uyumlu Yeni Yamaha X-MA X 300 Mayısta Piyasada

BMW R nineT Racer ile Akıl Almaz Gösteri!

REKLAM