in

Garmin VIRB X ve XE: Fonksiyonel Aksiyon Kameraları

Yazar: Ahmet TEZCAN

Garmin’den maceracılar için iki farklı teknolojiyi birleştiren VIRB X ve XE.

Mükemmel videolar kaydeden aksiyon kameralarının; hız, motor devri, G kuvvetleri, tur zamanları gibi verileri kaydeden cihazların olduğunu biliyoruz. Garmin’in yeni VIRB X ve XE kamerları da, bu teknolojileri tek bir üründe birleştiriyor.

 

Garmin VIRB X ve XE: Fonksiyonel Aksiyon Kameraları 1. İçerik Fotoğrafı

 

VIRB X ve XE, daha fazla performans verisi kaydeden ve gerçek zamanlı olarak hareketleri izlemeye yaran Vector güç metresi, fenix 3 multisport saat, HRM-Run gibi uyumlu cihazlar ve aksesuarlar ve yüksek hassaslıktaki GPS gibi dahili sensörleri kullanıyor. Buna ek olarak VIRB X ve XE, hız, RPM ve gaz pozisyonu gibi araç verilerini doğru ölçen Bluetooth özellikle ODB araçlarıyla da uyumlu. Kullanıcılar ayrıca, Vector verisini aktararak güç çıkışını analiz edebilirken bunun yanı sıra G-yükünü görebilirler, yapılan turları ve fenix 3 aracılığıyla kaydedilmiş dikey yüksekliği yeniden canlandırabilirler ya da pistteki hızlanmayı ve en yüksek hızı görebilirler. Güncellenmiş tasarımı sayesinde kamera su altında 50 metreye kadar su geçirmiyor.

 

Garmin VIRB X ve XE: Fonksiyonel Aksiyon Kameraları 2. İçerik Fotoğrafı

 

Garmin’in Dünya Çapında Satış Başkan Yardımcısı Dan Bartel: “Güncellenmiş dizaynı, geliştirilmiş kayıt seçenkeleri, dahili sensörleri ve G-Metrix’in tanıtımı ile VIRB X ve XE; profesyoneller ve tüketiciler için aksiyon kameralarının evriminde büyük bir adımı temsil ediyor. Bu kameraları piyasaya sürmek için ve sadece kullanıcıların paylaştıkları içerikleri değil, maceralarının gerçekten ne kadar uzun, hızlı ve çılgın olduklarını görmek için son derece heyecanlıyız.” şeklinde konuştu.

 

VIRB X ve XE, 2015 yazında satışa sunulacak. VIRB X’in önerilen perakende fiyatı 299,99$ iken VIRB X’in fiyatı ise 399,99$. Daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

www.virb.garmin.com

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Polaris’in 2015 İlk Çeyreği Satış Gelirleri

Troy Bayliss, Flat Track’de Ducati Scrambler Kullanacak

REKLAM