GEFCO Türkiye, KYMCO Motor ile sözleşme imzaladı!

Sektörel Yazar: Motoron

GEFCO Türkiye, KYMCO Motor ile sözleşme imzaladı!

İki tekerlekli sektöründe payını artırmayı hedefleyen, lojistik sektörünün liderlerinden GEFCO Türkiye, Kymco Motor ithalatçı firması Silkar Otomotiv ile 1 senelik depolama ve dağıtım sözleşmesi imzaladı.

GEFCO Türkiye, Kymco Motor ihtalatçı firması Silkar Otomotiv için senelik yaklaşık 1.000 motorun depolama ve dağıtım operasyonlarını yürütecek. Depolama alanı olarak GEFCO İzmir-Sarnıç tesisleri kullanılacak. Dağıtımlar buradan, Ege ve Akdeniz Bölgesi’ne yapılacak.

İki tekerlekli araçlar için hizmet konusunda 2010 senesinde “Avrupa’nın En İyi Servis Sağlayıcısı” seçilen GEFCO, lojistik konusundaki uzmanlığını bu sektörde de sunuyor. Lojistik stratejilerinin uygulanmasında rekabet gücünü artırmaya yönelik çalışmalar ile müşterilerini destekleyen GEFCO, organizasyon ve kaynak gücü ile en iyiyi sunuyor.

 

GEFCO Grubu

GEFCO beş büyük uzmanlık alanıyla – Karayolu Ticareti, Denizaşırı Ticaret, Antrepoculuk ve Yeniden Kullanılabilir Ambalajlama, İmal Edilmiş Taşıt Lojistiği ve Gümrük ve Vergi Temsilciliği – endüstriyel lojistik sektöründe bir referans noktası haline gelmiştir. GEFCO, yerel veya uluslararası, ithalata yönelik veya ihracata yönelik, her türlü endüstriyel lojistik sorunlarına yenilikçi global çözümler sunmaktadır. 150 ülkede varlığını sürdüren GEFCO, Avrupa’nın önde gelen 10 grubundan biri niteliğindedir. 2012 yılındaki toplam satış gelirleri 3.6 milyar Euro’yu bulan Gefco, 11,200 çalışan istihdam etmektedir. Grup, dünya genelinde 300’den fazla tesise sahiptir ve halen Orta Asya, Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu, Doğu Asya ve Güney Amerika’daki gelişimini sürdürmektedir.

Web sitesi: www.gefco.net

YORUMLAR