Hamilton ve MV Agusta Birlikteliği Devam Ediyor!

Sektörel Yazar: Efe Kutlu

Hamilton ve MV Agusta Birlikteliği Devam Ediyor!

Formula 1 yıldızı Lewis Hamilton ve Vareseli İtalyan firma MV Agusta, yeni modellerle gönülleri fethetmeye hazırlanıyor.

Birlikte ortak çalışmayı devam ettirme kararı alan Formula 1’in şampiyon ismi İngiliz Lewis Hamilton ve MV Agusta, Dragster RR versiyonu LH44 modelden sonra gelecek yeni modellere imza atmaya devam edecek. 

Hamilton ve MV Agusta Birlikteliği Devam Ediyor! 1. İçerik Fotoğrafı

MV Agusta’nın Genel Müdürü John Castiglioni’nin, bu konudaki duyguları şu şekilde: “Birkaç yıl önce Lewis ile mütevazı bir şekilde müşteri ilişkilerimizle özel bir motosiklet satın almak için iletişime geçtiğinde karşılaştım. Kendisi için özel bazı custom modeller yarattıktan sonra Dragster RR LH modelin ortaya çıkması, ortak tutkumuzla birlikte geliştirdiğimiz çalışmalarımızdan doğdu. Böylece 244 adet imzalı sınırlı sayıda Dragster RR LH model üretildi. Bugün, gelecek aylarda piyasaya girecek olan yeni ortak tasarım modellerimizle beraber anlaşmamızın uzadığını duyurmaktan gurur duyuyorum.”

Hamilton ve MV Agusta Birlikteliği Devam Ediyor! 2. İçerik Fotoğrafı

F1’in Mercedes Takım pilotu Hamilton motosiklet tutkusunu ve MV Agusta ile birlikteliğini şu şekilde aktarıyor: “Motosikletlere karşı büyük bir tutku duyuyorum. Bu yüzden benim için Dragster RR LH44 Limited Edition’ım üzerinde  MV Agusta ile çalışma şansı büyük bir tecrübe olmuştu. MV Agusta ile ortaklığımızı devam ettirmekten dolayı heyecanlıyım. Teknoloji için tutkuları ve detaylara olan çılgın ilgileri sayesinde ortaya çıkan özel tasarımlarla John ve MV Agusta’nın çocuklarıyla çalışmayı seviyorum. MV Agusta ile projeler, motosikletler ve tasarım üzerindeki ilgimi birleştirmemi sağlıyor. Böylece CRC Takımı (Castiglione Araştırma Merkezi) ile her gelişim sürecindeki aşamaya dahil olabiliyorum.”

Hamilton ve MV Agusta Birlikteliği Devam Ediyor! 3. İçerik Fotoğrafı

Bakalım ilerleyen zamanlarda enerjik İtalyan MV Agusta ve Formula 1 yıldızı Lewis Hamilton ortaklığından ne gibi canavar tasarımlar ortaya çıkacak? 

YORUMLAR