Harley Davidson'dan Avrupa'da Project LiveWire Turu!

Etkinlik Yazar: Ahmet TEZCAN

Harley Davidson'dan Avrupa'da Project LiveWire Turu!

Sadece bir form doldurarak Project LiveWire'ı deneme şansı yakalayabilirsiniz. İşte detaylar...

Project LiveWire isimli elektrikli motosikleti ile dikkat çeken Harley Davidson, şimdi de bu muhteşem motosikletin geleceğine katkıda bulunma fırsatını Harley Davidson tutkunlarına sunuyor.

 

Harley Davidson'dan Avrupa'da Project LiveWire Turu! 1. İçerik Fotoğrafı

 

1 Nisan 2015'ten itibaren projectlivewire.com adresindeki katılım formunu doldurarak "Project LiveWire'ı 50 karakterden uzun olmayan üç kelime ile nasıl tanımlarsınız?" sorusuna yanıt vererek Avrupa'nın çeşitli bölgelerinde Harley'in elektrikli motosikleti Project LiveWire'ı deneme hakkı hazanabilecek.

 

Project LiveWire Avrupa Turu, İngiltere’de 16-17 Mayıs tarihlerinde Millbrook Venues’de başlayarak sırasıyla, 27-28 Haziran tarihlerinde Fransa’da, 11-12 Temmuz tarihlerinde İtalya’da, 18-19 Temmuz Almanya’da ve 8-9 Ağustos’ta ise Hollanda’da gerçekleştirilecek.

 

Harley Davidson'dan Avrupa'da Project LiveWire Turu! 2. İçerik Fotoğrafı

 

Harley-Davidson tutkunları, başvurularını her etkinlik için etkinlik tarihinin ilk gününden dört hafta öncesine kadar yapabilecek. Yarışmaya katılım koşulu ise katılımcıların en az 18 yaşında olmaları ve tam geçerliliği olan bir motosiklet ehliyetine sahip olmaları. Kazananlar ise her etkinliğin üç hafta öncesinde e-posta yoluyla bilgilendirilecek.

Yarışma sonucunda 1.000 sürücü, Project LiveWire deneyimine katılma şansı ve bu etkileyici yeni modeli kullanma fırsatı yakalayacak ve deneme sürüşlerinin ardından model ile ilgili geri bildirimlerde bulunacak. Katılımcılar turun gerçekleştireceği şehirlerde düzenlenecek Project LiveWire’ın geliştirme sürecini gösteren sergilere de katılabilecek ve sergiyi fotoğraflama imkanı bulabilecek. Ayrıca etkinlikler kapsamında Jumpstar simülasyonu ile de sürüş deneyimi yaşanabilecek ve Project LiveWire’ın gücü hissedebilecek.

Harley-Davidson EMEA Bölge Halkla İlişkiler Müdürü Michael Carney, Project LiveWire Turu ile ilgili olarak, “Project LiveWire Deneyim Turu, Harley tutkunlarına elektrikle çalışan Harley-Davidson’dan ne bekledikleri konusunda geri bildirimde bulunma imkanı verecek. Project LiveWire Deneyim Turu’nun ABD’deki ilk aşamasının ardından, tur Avrupa’daki Harley-Davidson tutkunları ile de buluşarak, bu heyecan verici teknolojinin gelecekteki yönünü şekillendirmemize yardım edecek” dedi.

Etkinliklerin ayrıntılarını projectlivewire.com adresinden takip edebilirsiniz.

YORUMLAR