Harley Davidson’dan Yeni Delikanlı Low Rider® S ve Stil Sahibi CVO™ Pro Street Breakout® Geliyor!

Yeni Model Yazar: Özlem Köseoğlu

Harley Davidson’dan Yeni Delikanlı Low Rider® S ve Stil Sahibi CVO™ Pro Street Breakout® Geliyor!

Hazır mısınız? Harley Davidson, Yepyeni İki Modeli ile Yine Çıtayı Yükseltiyor! Low Rider® S ve CVO™ Pro Street Breakout®!

Karanlıkların şovalyeleri, gizli kahramanları, esir edici bakışları üzerlerine çeken, baş döndüren ve kural bozan tasarımları ile sırada iki yeni Harley Davidson modeli var: Dark Custom™ tarzının ve yüksek performansın kombinasyonu S-Serisinden yeni Low Rider® S ve CVO ürün yelpazesindeki tek cruiser olan CVO™ Pro Street Breakout®! 


Harley Davidson’dan Yeni Delikanlı Low Rider® S ve Stil Sahibi CVO™ Pro Street Breakout® Geliyor!  1. İçerik Fotoğrafı

Low Rider® S


Harley-Davidson Low Rider® S ile Sınırları Zorlamaya Hazır Olun!

Sade özellikleri ile göz doldurmayı başaran, atak ve sıkı bir yol tutuş sağlayan Low Rider® S modeli ile Harley-Davidson, motosiklet tutkunlarına Factory-custom motosikletin sınırlarını zorlayan, yeni nesil performans ve blacked-out tarzını sunan bir sürüş vaad ediyor. Low Rider® S, güçlü custom tarzı ile maksimum performans sunmak üzere tasarlanmış olan Fat Boy® S ve Softail Slim® S kardeş modellerin arasına katılıyor.

Harley Davidson’dan Yeni Delikanlı Low Rider® S ve Stil Sahibi CVO™ Pro Street Breakout® Geliyor!  2. İçerik Fotoğrafı


Low Rider® S


Arka sokakların sınır tanımayan yeni şovalyesinin bazı özelliklerine bir göz atalım:

 • Low Rider® S,Harley-Davidson'ın en yüksek fabrika çıkışı silindir hacmine sahip motoru olan Screamin’ Eagle Twin Cam 110 ile yüksek performans sağlıyor.
 • Güçlü bir performansa ve yüksek manevra kabiliyetine sahip olan Low Rider S, motosiklete ayrı bir hava katan özel hız ekranı ile motosiklet tutkunlarına yolu izleme keyfi sunuyor. 
 • Geliştirilmiş süspansiyon ve frenler, motosikletin performans paketini tamamlamaya yardımcı oluyor.
 • Siyah rengin asilliği yine Harley Davidson’a yakışıyor ve her zamanki gibi siyahın yerini hiçbir renk tutmadığı için, Low Rider S yalnızca sac metal üzerine Vivid Black rengi ile motosiklet tutkunlarıyla buluşuyor. 


Harley Davidson’dan Yeni Delikanlı Low Rider® S ve Stil Sahibi CVO™ Pro Street Breakout® Geliyor!  3. İçerik Fotoğrafı

CVO™ Pro Street Breakout®


CVO Motosikletlerin Yeni Boyutu Harley – Davidson  CVO™ Pro Street Breakout®!

Harley-Davidson® koyu renkli kaplamalarla detaylandırılan, sınırlı sayıda üretilen ve CVO serisindeki tek cruiser olan yeni 2016 CVO™ Pro Street Breakout® modeli ile karanlığı temsil ediyor. CVO motosikletlerin yeni bir boyutunu temsil eden Pro Street Breakout, ucsuz bucaksız yollardan esinlenerek motosiklet tutkunlarının yaşam tarzını yansıtıyor. Harley-Davidson Orijinal Motor Aksesuarları ile birlikte, birinci sınıf parçalar, özel boya işlemleri ve yüzey kaplamaları kullanılarak custom hale getirilen CVO™ Pro Street Breakout®, koyu renkli tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.


Harley Davidson’dan Yeni Delikanlı Low Rider® S ve Stil Sahibi CVO™ Pro Street Breakout® Geliyor!  4. İçerik Fotoğrafı

CVO™ Pro Street Breakout®


Yollara meydan okuyan CVO™ Pro Street Breakout® modelinin göz alıcı özelliklerine bir bakış atalım:  

 • Drag-race odaklı CVO™ Pro Street Breakout®, yüksek performansı, safkan Amerikan motosikletlerinin uzun muscle görünümüyle kombine ediyor.
 • "Duman Rengi Saten Krom” ve “Yanık Krom” detayı ile motosiklet tutkunlarının beğenisine sunulan CVO™ Pro Street Breakout®, modern ve çağdaş görünümü bir araya getiriyor.
 • CVO™ Pro Street Breakout®’un performansı, en güçlü Harley-Davidson üretimi hava soğutmalı motor olarak bilinen Screamin’ Eagle® Twin Cam 110B™ ile sınırları zorluyor. 
Harley Davidson’dan Yeni Delikanlı Low Rider® S ve Stil Sahibi CVO™ Pro Street Breakout® Geliyor!  5. İçerik Fotoğrafı

CVO™  Pro Street Breakout®


Yolların kuralını yeniden yazacak olan Low Rider® S ve CVO™  Pro Street Breakout®,  Iron 883™ ve Forty-Eight® Sportster modellerini de içeren 2016 serisine dahil olacak. Road Glide® Ultra da artık Touring serisine dahil olurken, Road King®  de yeniden Avrupa’da yollara çıktı. Tamamen yenilenmiş Heritage Softail® Classic ve Fat Boy® S ve Softail Slim® S‘i de içeren ve yeni S Series serisi de aynı şekilde motosiklet tutkunlarının beğenisine sunulmuş durumda. Ezberleri bozan ve özgür ruhların derinlerine işleyen Harley Davidson yine atılımda…

Daha fazla bilgi için: www.h-d.com

YORUMLAR