Harley-Davidson ile Tek Dokunuşta Isının

Giyim Yazar: Sabahattin Aluç

Harley-Davidson ile Tek Dokunuşta Isının

Harley-Davidson’dan macera severleri sıcak tutmak için özel tasarım: Heated One-Touch...

Her mevsimde, her ortamda ve her yükseklikte – yeni Harley-Davidson One-Touch serisi programlanabilen ısıtmalı ekipmanıyla sürücülere bir parmak ucu dokunuşuyla soğuk hava şartlarına meydan okuma rahatlığını veriyor. Boyundan ayakuçlarına kadar etkisi olan bu sistem, önceden programlanabilen ve parmak ucunun basit bir hareketiyle kullanılabilen bir bileklikle kullanılıyor. One-Touch serisi Harley-Davidson tarafından üretilen kullanımı en kolay ısıtmalı ekipman özelliğini taşıyor. Ceket, pantolon, eldiven ve çoraplar olmak üzere dört parçadan oluşan bu serinin her parçası için aynı anda giyildiklerinde bile ayrı ayrı sıcaklık ayarı yapılabiliyor.

Harley-Davidson ile Tek Dokunuşta Isının 1. İçerik Fotoğrafı

 

12 voltluk kablo girişi bulunan ceket bu serinin temelini oluşturuyor. İkisi göğüste, ikisi sırtta, ikisi kollarda ve biri boyunda olmak üzere üzerinde yedi büyük ısıtma paneli bulunan ceket gücünü motosiklet üzerindeki şarj merkezinden alıyor ve kızılötesi teknolojisini kullanarak kullanıcıyı iliklerine kadar ısıtıyor.

 

Harley-Davidson ile Tek Dokunuşta Isının 2. İçerik Fotoğrafı

Ceketle beraber gelen kablosuz kontrol bilekliğiyse ceketin kolu üzerine takılıp parmak ucuyla kontrol edilebiliyor. Bileklik ceketin içindeki bir alıcıyla eşleşip, kullanıcı tarafından önceden ayarlanmış beş farklı sıcaklık ayarını kullanılabilir hale getiriyor. Bilekliği şarj etmek içinse ceketin içindeki kabloyu kullanmanız gerekiyor.

 


Harley-Davidson ile Tek Dokunuşta Isının 3. İçerik Fotoğrafı


%95 polyesterden oluşan ceket aynı zamanda inceliği dolayısıyla günlük olarak kullanılabiliyor. Kollarda ve sırtındaki esneyebilen malzemesiyle de kullanıcılara yeterli hareket özgürlüğü sağlıyor. Pantolon ve eldivenler cekete doğrudan bağlanırken, çoraplar da pantolon paçalarındaki müşterek mihverli kablolara bağlanıyor.

  

Isıtma ayarlarında ise her parçanın ısı ayarını birbirinden bağımsız yapılabiliyor. Kullanıcı dilerse ellerine yüksek ısı verip ayaklarına en düşük ısı ayarını tercihine göre değiştirebiliyor. Amerika’da her parçası üç yıl garantili olarak satılan bu serinin Avrupa fiyatları henüz belirlenmiş değil.

 

 

 

YORUMLAR