Harley Davidson Iron 883™ Kazanmak İstiyorsan Detaylar Haberimizde!

Yeni Model Yazar: Özlem Köseoğlu

Harley Davidson Iron 883™ Kazanmak İstiyorsan Detaylar Haberimizde!

Bir test sürüşü yarışması düşünün. Son derece alımlı, gizemli ve Harley Davidson’ın bence en çekici modeli olan Iron 883™ modeline sahip olma şansına bir adım daha yaklaşacağınız hayal gibi bir test sürüşü…

Dark Custom™  Serisi motosikletlerden biri ile test sürüşü yapacak olan motosiklet tutkunlarına iyi bir haberimiz var. Bu test sürüşlerini gerçekleştiren şanslı iki teker aşıkları, Türkiye’yi de kapsayan Güneydoğu Avrupa Bölgesi’ndeki diğer katılımcılarla birlikte 2016 Harley Davidson Iron 883™ modeline sahip olma şansını elde edecek.


Harley Davidson Iron 883™ Kazanmak İstiyorsan Detaylar Haberimizde! 1. İçerik Fotoğrafı

 

Ülkemizdeki motosiklet severlerin de ilgiyle beklediği yarışma, Harley-Davidson’ın Türkiye’nin de dahil olduğu Güneydoğu Avrupa Bölgesi genelinde 1 Mart 2016 - 15 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenecek. Bu yarışmanın başlangıç aşaması olarak sürücüler, Harley-Davidson Street® 750, Iron 883™, Forty-Eight®, Street Bob®, Street Bob® Special ve Fat Bob®’dan oluşan Harley-Davidson Dark™ Custom motosiklet modellerinden herhangi biri ile test sürüşü gerçekleştirebilecek. Ardından ve en önemlisi de bu zevkli test sürüşlerini tamamlayan yarışmacılar, ödülü 2016 Iron 883™ modeli olan çekilişe katılmaya hak kazanacaklar. Bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız testridesee.harley-davidson.com adresini ziyaret ederek 1 Mart 2016 - 15 Mayıs 2016 tarihleri arasında test sürüşüne katılmak amacıyla rezervasyon yaptırabilmek için en yakın yetkili Harley-Davidson™ bayi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca testridesee.harley-davidson.com adresinin, 1 Mart 2016 tarihinden itibaren faaliyete geçeceğini de hatırlatalım.


Harley Davidson Iron 883™ Kazanmak İstiyorsan Detaylar Haberimizde! 2. İçerik Fotoğrafı


Gelin Iron 883™ modeline yakından bir göz atalım. Dark Custom Ruhunu Iron 883™ ile Yaşamaya Hazır Olun!

Harley-Davidson’un 2016 senesi için gerek süspansiyon gerek yeni silindir ve deri koltuk gerekse yeni egzoz ve tekerlekler ile tamamıyla yenilediği Iron 883™ modeli sürücüye, 883 cc’lik Evolution V-Twin motoru ile seri bir kalkış olanağı sağlıyor. Geçmişte ve günümüzde yapılan garaj yapımı bobber'lardan ilham alan yeni Iron 883™ modeli, Harley-Davidson’ın her zamanki bağımsız, asi ve özgür karakterinden ödün vermeyen sert ve dayanıklı havasına sahip. Retro esintileriyle daha sade ve otantik bir görünüşe bürünmüş Harley-Davidson’ın yeraltı ve çağdaş havasına ait Dark Custom motosikletleri, bence en havalı boyası olan mat ya da karartılmış boyası ile ve uygun fiyatları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Daha fazla bilgi için: www.h-d.com

YORUMLAR