in

Harley Davidson Kendini Bir Kez Daha Aşıyor!

Yazar: Motoron

Geleneksel motosiklet kullanıcıların vazgeçilmez ikonlarından biri olan Harley Davidson, değişen çağın taleplerine göre motosikletlerinde köklü değişikler yapıyor.

Milwaukee-Eight motorunu bünyesinde sımsıkı barındıran karbon çelik şasi ile savaş sonrası dünyaya aitmiş izlenimi veren yeni tasarım anlayışının dışavurumu olan Softail modelleri daha sindiremeden, bu kez de hiç girmediği iki alandan saldırıya geçiyor. 
Harley Davidson Kendini Bir Kez Daha Aşıyor! 1. İçerik Fotoğrafı
Son yıllarda oldukça agresif bir pazarlama stratejisi güden Harley Davidson, 2019 yılında piyasaya süreceği LiveWire ile teknoloji konusunda iddialı olduğunu söyleyen her motosiklet firmasının koz göstermesinin zorunlu olduğu elektrikli motosiklet alanına ilk adımını atıyor. Daha da ilginci Harley Davidson modellerini hep ünlü Road 66 otobanında hayal ederken o hiç beklenmedik bir anda yoldan çıkıyor ve kendi alanında bir ilki gerçekleştirerek ilk adventure touring modelini motorseverlere takdim ediyor. Karşınızda Pan America!1250 cc motoru, kaslı duruşu ve agresif tasarımı ile  Pan America, belli ki doğa ve macera tutkunlarını arazide yakalamayı amaçlıyor. HD’nin ilk elektrikli motosikleti LiveWire ise çevre duyarlılığı olan plaza kuşağı motosiklet kullanıcılarını, Harley Davidson tutkunları arasına sokmaya çalışıyor. Harley Davidson’ın segment çeşitliğinde yaptığı bu agresif atağın karşılığını ilerleyen yıllarda alıp alamayacağını birlikte göreceğiz. Başarılı olması halinde bu efsane markanın satış ve pazarlama dünyası için de efsane olmasına tanık olacağız. 

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yamaha Tracer 900 Spor Turing Sınıfına Taze Bir Soluk

2019 BMW S1000 RR – Eicma 2018

REKLAM