Harley-Davidson On Tour Etkinliği İzmir'de Gerçekleştirildi

Etkinlik Yazar: Burak Yıldız

Harley-Davidson On Tour Etkinliği İzmir'de Gerçekleştirildi

Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley Davidson’ın dev tırı, Harley on Tour Projesi’nin Avrupa etabı kapsamında 15 ülke serüveninin bir parçası olarak 28 ve 29 Mart’da İzmir’deydi.

2015 serisinden yepyeni RUSHMORE Touring modelleri de dahil olmak üzere 23 farklı modeli taşıyan ve 15 ülkede toplam 33 etkinliğe ulaşması planlanan Harley On Tour İzmir’deydi. Harley-Davidson tırı İzmirlilere, Harley-Davidson ruhu ile tanışma, yeni modeller hakkında bilgi alma ve motosiklet ehliyeti olan herkese heyecan verici deneme sürüşü yapma fırsatı sunulan organizasyona başta Harley olmak üzere motosiklet tutkunları yoğun ilgi gösterdiler. Hava koşulları etkinliğin yapıldığı hafta sonu süresince ara ara bozsa da katılımcı sayısı azalmadı ve sürüşlerin pek çoğu sorunsuz gerçekleşti.

Kendileri için en uygun Harley-Davidson’ı bizzat test ederek seçme imkanına sahip olan sürücüler her sene düzenlenen bu etkinlikte Harley-Davidson ruhunu daha yakından tanıma imkanına sahip olduklarını belirttiler ve olumsuz hava koşullarına rağmen gerçekleştirilen test sürüşlerinden memnun ayrıldılar.

 

Harley-Davidson On Tour Etkinliği İzmir'de Gerçekleştirildi 1. İçerik Fotoğrafı

 

Harley-Davidson tırının bir sonraki istikameti ise İstanbul olacak. 04-05 Nisan tarihlerinde İstanbul’a gelecek olan tır 11-12 Nisan tarihlerinde de Ankara hayranlarına deneme sürüşü fırsatı sunacak. Eğer siz de 23 farklı Harley-Davidson modelinden birini deneyimlemek istiyorsanız rezervasyon yaptırabilirsiniz.

YORUMLAR