Harley-Davidson Street 750 Lansmanı İTÜ’de Yapıldı.

Etkinlik Yazar: Batuhan Emrem

Harley-Davidson Street 750 Lansmanı İTÜ’de Yapıldı.

Harley-Davidson’ın yeni üyesi Street 750 Harley-Davidson Bosphorus tarafından Yeşil Kundura ve Red Bull sponsorluğunda İTÜ’de tanıtıldı.

Geçtiğimiz yıl 750 cc’lik bir modelini çıkartacağını duyurduğunda, özellikle hem o kocaman H-D’lere hemen ulaşamayan gençleri hem de motosikletle yeni tanışan kişileri pek sevindiren Milwaukee’li firmanın bu yepyeni modeli 12 Ekim Pazar günü İTÜ’de tüm motosiklet severlere tanıtıldı. Markaya giriş biletini böylece Sportster 883‘ten alan 750 Street’i test etme fırsatını yakalayan katılımcılar günün ilerleyen saatlerinde yapılan mangal partisiyle de hep beraber keyifli anlar geçirdiler.


Harley-Davidson Street 750 Lansmanı İTÜ’de Yapıldı. 1. İçerik Fotoğrafı


Yapılan bu test etkinliğinde fark yaratan bir nokta ise A2 ehliyeti olmayan sürücüler için de motosikleti test etme imkanı sağlayan ve Harley-Davidson tarafından geliştirilen JumpStart simülasyonuydu. Henüz motosiklet kullanmayı bilmeyen katılımcılar da bu sayede selenin üzerine geçerek gaz açma şansını yakaladılar ve böylece hem motosikletle ilgili sürüş hissini ve Harley-Davidson'ı deneyimlemiş oldular.


Harley-Davidson Street 750 Lansmanı İTÜ’de Yapıldı. 2. İçerik Fotoğrafı

JumpStart Simülasyon

Harley-Davidson Street 750 Lansmanı İTÜ’de Yapıldı. 3. İçerik Fotoğrafı

 

Harley-Davidson Street 750

 

 

Haberle ilgili görsellere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

 Harley-Davidson Street 750 Lansmanı

YORUMLAR