Held Icano Touring Pantolon

Giyim Yazar: Ahmet TEZCAN

Held Icano Touring Pantolon

Touring sürücüleri için üretilmiş kullanışlı bir pantolon; Held Icano...

Sık sık uzun yolculuklara çıkıyorsanız, kaliteli ekipmanlarla ve giysilerle yolculuktan aldığınız hazzı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz ekipmanlar güvenlik açısından da hatrı sayılır ürünler olmalı. Bunun için ihtiyaçlara yeterince cevap verebilen bir touring pantolon olan Held Icano'yu inceleyeceğiz.

 

Held Icano Touring Pantolon 1. İçerik Fotoğrafı

 

Icano'nun dış kısmında tamamen poliamid materyal kullanılmış. Poliamid kumaş yıpranmalara karşı dayanaklı ve esnektir. Leke ve kirleri gizleyen bir yapıya sahiptir. Sentetik elyaflar arasında görünümü en iyi şekilde koruyan elyaf poliamidtir. Bu nedenle Icano, yolculuklarda ihtiyacınızı karşılayabilecek sağlam bir pantolon.

 

Held Icano Touring Pantolon 2. İçerik Fotoğrafı

 

Held Icano'nun iç kısmında iki adet astar ve bir de membran mevcut. Hava alabilen 'file astar' %100 polyesterden üretilmiş. Termal astarın ise ön bölümü alüminyum kaplı ve dizlerde rüzgar engelleyi bölümler bulunuyor. Ayrıca termal astar çıkarılabiliyor. Icano'nun REISSA Z-Liner marka membranı ise %100 polyester ve %100 poliüretan kaplama, nefes alabilen, rüzgar ve yağmur geçirmez bir ürün. Held Icano, uzun yolculuklarda gayet konforlu olacak gibi gözüküyor.

 

Held Icano Touring Pantolon 3. İçerik Fotoğrafı

 

Pantolonun koruma özelliklerine gelecek olursak, Icano'da yüksekliği ayarlanabilir EN 1621-1 CE onaylı yumuşak korumalar bulunuyor. Ayrıca bir de çıkarılabilir TEMPERFOAM kalça koruma pedi mevcut. En çok zarar görebilecek bölgelerde bulunan korumaları sayesinde, Icano güvenlik açısından yeterli diyebileceğimiz bir ürün.

 

Held Icano Touring Pantolon 4. İçerik Fotoğrafı

 

Icano'nun bir de genel özelliklerine değinelim. Konfor açısından yeterli olan ürünün havalandırmalarında fermuarlar bulunuyor. Ayrıca dizlerde esnek bölümler mevcut. 6 dış cebi bulunan pantolonun oturma bölümü deri ve kaydırmaz özellikte (PITTARDS). Paça genişliği de ayarlanabilen Icano'nun 7 beden seçeneği var. Bunlar:

 

S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL

 

Güncel fiyatlar için;


http://www.motosikletim.com.tr/Pantolonlar,LA_282-2.html#labels=282-2,9776-3


 

YORUMLAR