Held Sakari Sırt Koruması

Giyim Yazar: Ahmet TEZCAN

Held Sakari Sırt Koruması

Güvenliğinizi bir seviye üste taşıyacak bir ürün; Held Sakari sırt koruması.

Güvenlik, özellikle motosiklet sürücüleri için göz ardı edilmemesi gereken bir şey. Vücudun çeşitli yerleri için üretilen korumalardan biri de unutulmaması gereken sırt koruması. Sırt, insan bedeninde can alıcı noktaların başında geliyor. Omurganızın ya da kaburgalarınızın zarar görmesi hayatınızı bir anda karartabilir. Bu yüzden bir sırt korumasına ihtiyacınız var. Şimdi 'Held' firmasının ürettiği 'Sakari' modelini biraz inceleyelim.

 

Held Sakari Sırt Koruması 1. İçerik Fotoğrafı

 

Sakari'nin dış kısmında, nefes alabilir ve esnek likra mesh paneller kullanılmış. İç kısımda ise konforlu 3D köpük ile birlikte %100 polyester malzeme kullanımış. Nefes alabilmesi ve esnek olması sayesinde, özellikle yaz aylarında yolculuğunuzu konforlu ve güvenli hale getirebilirsiniz.

 

Held Sakari Sırt Koruması 2. İçerik Fotoğrafı

 

Sakari; anatomik tasarımı, esnek sırt koruması ve geniş Velcro bel kemeri ile vücudu saran bir ürün. Ayrıca ayarlanabilir pantolon askıları ürünü pantolonunuza da bağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra V şeklindeki tasarımı sayesinde sürücünün omuzları için de koruma sağlıyor. SAS-TEC 3D korumaların tümü çıkarılabiliyor. Güvenlik açısından yeterli özelliklere sahi olan üründe, sırt kısmından çıkıp bel kısmında biten omuz kayışları bulunuyor. Bu kayışlar Sakari'nin bedeninizi iyice sarabilmesi için yerleştirilmiş. Dilerseniz bu kayışları sökebiliyorsunuz.

 

Held Sakari Sırt Koruması 3. İçerik Fotoğrafı

 

S, M, L, XL, XXL boyutları; yeşil ve siyah renkleri bulunan ürün yıkanabilme özelliğine de sahip. İncelememiz bu kadar. Sonuç olarak söyleyeceğimiz şey, sırt koruması hayati önem taşıyor ve Held Sakari de bunun için yeterli olabilecek bir ürün.

 

Güncel fiyatlar için tıklayınız.

YORUMLAR