Hero'nun 97. Bayisi Vale Şirinevler İstanbul açıldı

Sektörel Yazar: Motoron

Hero'nun 97. Bayisi Vale Şirinevler İstanbul açıldı

Hero Motor Türkiye genelindeki 97. satış noktasını Şirinevler İstanbul'da 11 Ekim'de hizmete açtı. 3 S sistem ile çalışacak bayinin 150 m2 showroom ve 100 metrekare servis alanı hizmete girdi.

Açılışını Asya Hero Yönetim Kurulu Başkanı Uysal Soysal'ın yaptığı mağaza Hero global konseptinde dekore edildi. Sadece Hero marka ürünlerin satılacağı mağazada ayrıca aksesuar, güvenlik ekipmanları, yedek parça ve 2. El satışları da yapılacak. Açılışa şirket personeli ile birlikte İstanbul bölgesindeki motosiklet bayileri, fast food filo sahipleri, aksesuar ve parça imalatçıları katıldı.

Açılıştan sonra konuşan Hero Satış Müdürü Barış Yılmaz ''Türkiye genelinde 51 ile yayılmış 97. Satış noktasının açılıyor olması kadar mağazanın İstanbul'da ve şehir merkezinde olması müşterilerimizin kolay ulaşımı açısından önemli. Vale Motor ticari ve filo odaklı çalışacak bir satış noktası. Servis ve yedek parça hizmeti konusunda Avrupa yakasında ciddi bir bölgeye hitap edecek. Servis ekibi oldukça iyi organize olan Vale Motor Hero'nun tüm yedek parçalarını kendi stoğunda bulunduran bir bayimiz. Dolayısı ile Avrupa yakası Hero kullanıcılarının anlık hizmet alabilecekleri bir nokta. Öte yandan Şirinevler'in merkezinde yer alan bayi bölgesindeki bir çok işletme ve filo sahibi kuruluşlara hizmet veriyor. Hero 97. Mağazası olan Vale Motor 3 ortaklı ve toplam 8 kişilik bir ekipten oluşuyor. '' dedi.

 

Hero'nun 97. Bayisi Vale Şirinevler İstanbul açıldı 1. İçerik Fotoğrafı

 

Hero'nun 97. Bayisi Vale Şirinevler İstanbul açıldı 2. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR