Hero ve Speedbrain Güçlerini Birleştirdi

Sektörel Yazar: Alişan Fidan

Hero ve Speedbrain Güçlerini Birleştirdi

Hero Motosikletleri bugün Alman Off-road uzmanı Speedbrain ile güçlerini birleştirdi

Hero Motosikletleri bugün Alman Off-road uzmanı Speedbrain ile güçlerini birleştirdi. Bu birleşimden “Hero MotoSports Team Rally” adında bir takım çıktı ve bu ayın sonunda Dakar serisi yarışında Merzouga Rallisinde ilk kez boy gösterecekler

 


Hero ve Speedbrain Güçlerini Birleştirdi 1. İçerik Fotoğrafı


 

Takım, başarılı ralli motosikleti Speedbrain 450’nin biraz daha güncellenmiş versiyonunu kullanacak. Merzouga Rallis 21-27 Mayıs 2016 tarihleri arasında koşulacak. Hero MotoSports Team Rally’nin Dakar 2017’ye de katılacağı ayrıca gelen bilgilerden oldu.


Takımın yeni renklere sahip motosikletlerini CS Santosh ve Joaquim Rodrigues kullanacak.


Hero ve Speedbrain Güçlerini Birleştirdi 2. İçerik FotoğrafıSantosh, Hintli bir off-road yıldızı ve katıldığı uluslararası ralli organizasyonlarında yaptığı dereceler ile tanınıyor.Portekizli takım arkadaşı Joacquim ise ralli sporunda henüz daha bir çaylak. Fakat, Motocross ve Supercross sporunda fabrika takımlarında yarışmış bir pilot olan Joacquim disiplini yüksek bir profesyonel. Takımın Speedbrain’in Menajer Direktörü Wolfgang Fischer tarafından yönetileceği açıklandı.


Hero MotoSports Team Rally, Dr. Markus Braunsperger’in supervizörlüğü ile yürüyeceği ve Hero motosikletlerinin ise yarışlardan toplanan verileri yeni motosikletleri üretmek amacıyla kullanacağı açıklandı.

YORUMLAR