Hideout'tan Görevimiz Tehlike'ye Özel Deri Tulumlar!

Sektörel Yazar: Ahmet TEZCAN

Hideout'tan Görevimiz Tehlike'ye Özel Deri Tulumlar!

31 Temmuz 2015'te vizyona girecek olan Göremiz Tehlike serisinin 5.serisi için Hideout tarafından 33 adet tulum tasarlandı. Detaylar için devam edin...

İngiliz deri üreticisi Hideout, Tom Cruise'un hasılat rekorları kıran Görevimiz Tehlike serisinin 31 Temmuz 2015'te vizyona görecek 5. filmi için 33 çift el yapımı custom deri tasarladı.


Hideout'tan Görevimiz Tehlike'ye Özel Deri Tulumlar! 1. İçerik Fotoğrafı


Deri tulumlar, bayan baş rol oyuncusu Rebecca Ferguson tarafından bir BMW S1000RR kullanırken ve Cruise'un düşmanları olan diğer motosiklet sürücüleri tarafından filmin dublör sahnelerinde kullanıldı. Filmde kullanılan BMW S1000RR haberimize aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/tom-cruise-gorevimiz-tehlike-5-te-bmw-s1000rr-kullanacak!-1680

Hideout'tan Kate Jennings, filmin dublör sahnelerinde kullanılacak custom deri tulumları yaratmak için filmin kostüm tasarımcısı Johanna Jonhson ile birlikte çalıştı. Filmi çeşitli sekansları için başlangıçta 18 adet sipariş edilen tulumların adedi en son 33 adete ulaştı.


Hideout'tan Görevimiz Tehlike'ye Özel Deri Tulumlar! 2. İçerik Fotoğrafı


High Command Production Ltd bünyesinde çalışan kostüm tasarımcısı Johnson: "İngiltere merkezli bir üreticilye anlaşmak işi çok kolay hale getirdi." dedi. Kate ve Johanne, tüm tulumlar için birlikte çalıştılar ve bunların birçoğu Hideout'un mevcut iki parça tulumlarından uyarlandı.


Hideout'tan Görevimiz Tehlike'ye Özel Deri Tulumlar! 3. İçerik Fotoğrafı


Kate Jennings: "Bayan baş rol oyuncusu Rebecca Ferguson için, Hideout Xtreme Laides tek parça tulumun seksi bir versiyonu geliştirildi. Ayrıca Rebecca'nın tulumunda yerli grafik tasarım firması Lucidsynergie'den Chris'in yeteneklerinden faydalanıldı. Chris, tulumun arka kısmı için lazerle kesilmiş güzel ve karmaşık bir deri tasarımı hazırladı."


Hideout'tan Görevimiz Tehlike'ye Özel Deri Tulumlar! 4. İçerik Fotoğrafı


Kate, Watford'daki Warner Brother stüdyolarını her hafta ziyaret ederek tulumların dublörlere ve çiftlerine uygunluğunu kontrol etti. Kate: "Tüm bu deneyim inanılmazdı. Çalışan stüdyoları görmek çok ilginçti ve buna dahil olmak da bir onurdu."


"İşin en zor kısmı ise dublörlerin silahlarını nereye ve nasıl konumlandıracağımızı belirlemekti! Bu normal bir motosiklet tulumunun bir parçası değil."

YORUMLAR