in

Holographic Hammer’dan Ducati Scrambler Hero 01!

Yazar:

Sylvain Berneron ismi size tanıdık gelmediyse, Holographic Hammer isminin tanıdık gelmesi kuvvetle muhtemel. Çünkü Holographic Hammer ismi için, Sylvain tarafından dizayn edilen en başarılı custom motosiklet konseptlerinden bazılarının bir diğer adı denilebilir…

BMW Motorrad Munich’te motosiklet tasarımcısı olarak çalışan Sylvain için, tasarımlarının metal üzerinde her zaman uygulanabilir olması çok önemli. Fakat kaleme aldığı her şey, tasarımla sonuçlanmayınca, kardeşi Florent ile tam hizmet veren bir servis açarak ortaklık kurma kararı alırlar. Hem dijital ortamda hem de fiziksel olarak tasarladıkları konseptler gerçekten ilgi çekici. Bu sebeple en son çalışmaları Ducati Scrambler “Hero 01”i sizlerin beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Holographic Hammer’dan Ducati Scrambler Hero 01! 1. İçerik Fotoğrafı

Proje üzerinde tartışırken Scrambler ile birkaç sürüş gerçekleştirmiş olan Sylvain için bu motosiklet, sürmesi eğlenceli, günlük kullanıma uygun, toprakta ve çamurda sürülüp kirletilebilecek, performans ve yol odaklı modern teknoloji yüklü geleneksel bir cafe racer.

 

Bu sebeple yapılan değişiklikler pratik ve düşük maliyetli, 3,000 $ civarındaki Rotobox karbon fiber lastikler gibi… Sylvain ‘in yaptığı araştırmalar sonucunda, pek çok orijinal 1962 Scrambler’ın, çevik ve hafif olmasından dolayı cafe racer olarak yeniden tasarımlandığı ortaya çıkmış. Holographic Hammer ‘ ın Hero 01 olarak yeniden adlandırdığı Scrambler’ı tertemiz bir şekilde tasarlanmakla kalmayıp 45 lbs daha hafif (şu anki ağırlığı 320 lbs) olarak tamamlanmış. Arttırılan fren kalitesi ve dayanıklılık ile öncesinden daha keyifli bir sürüş vaat ediyor hem de 20,000 $ daha az bir maliyetle. Birçok motosiklet hayranının, Holographic Hammer çalışanlarının bu zevkli retro street racera yakın yapıtının tasarımını takdir edeceği su götürmez bir gerçek. Kaldı ki yaptıkları çalışmalar ve verdikleri emeklerle takdiri fazlasıyla hak ediyorlar! 

Holographic Hammer’dan Ducati Scrambler Hero 01! 2. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

KTM’den 390 Duke Tabanlı Adventure Gelebilir!

Suzuki, 2016 RM-Z250 Cross Motosikletini Tanıttı!

REKLAM