Honda 2017 Fireblade İçin Geri Sayımı Başlattı mı?

Yeni Model Yazar: Özlem Köseoğlu

Honda 2017 Fireblade İçin Geri Sayımı Başlattı mı?

Honda’nın video paylaşımlarının ardı arkası kesilmiyor.

2017  Honda Fireblade

Honda tarafından 2017 modellerine özel aktive edilen resmi bir site, büyük kırmızı markanın, INTERMOT ve EICMA fuarı gibi önemli fuarlar için ya da Long Beach California’daki IMS (International Motorcycle Show) için bizlere depoda neler sakladığına dair bir anlığına bakış atıvermemizi sağlıyor.


Honda 2017 Fireblade İçin Geri Sayımı Başlattı mı? 1. İçerik Fotoğrafı


Görünüşe göre bunlardan ilkinin 2017 Honda CBR1000RR yani 2017 Honda Fireblade olması bekleniyor. Videonun sonunda “Tam Kontrol” yazısının ardından lastiklerin pistte yıpranmış halini görebiliyoruz. Daha sonrasında “Her Zamankinden Daha Keskin” sloganını ve 2016.10.4 yani INTERMOT Köln Fuarını işaret eden tarih ile karşılaşıyoruz.  

2017 Honda CBR1000RR


Honda 2017 Fireblade İçin Geri Sayımı Başlattı mı? 2. İçerik Fotoğrafı


Bunun yanı sıra Honda, iki teker dünyasındaki farklı segmentlerde bulunan çeşitli sürücüleri gösteren 47 saniyelik genel bir video yayınladı. Kısa video, çölde, pistte, toprakta ve şehirde de olsa tek amaçları olan sürücülere dikkati çekiyor. Honda’nın videosunda da bu: “İleriye gitmek doğamızda var. Hedeflerimiz, sadece ileri giderek ulaşılabilir, hayal sadece hemen yolun aşağısında.” diyen sürücüler. Bu videoya göre de Honda’dan farklı farklı sürprizler bekleniyor olabilir mi? Neden olmasın?


Honda 2017 Fireblade İçin Geri Sayımı Başlattı mı? 3. İçerik Fotoğrafı


X-ADV Scooter modeli haricinde bir diğer modeli de şehirde yaşayan sürücülere özel street bir model mi? Yeni modellerin boy göstereceği fuarların zamanlarına yakınlaştığımız şu sıralarda her şey olabilir.

Şimdilik net olan bir konu varsa o da güncellenmiş 2017 Honda Fireblade için INTERMOT Fuarı’nda resmi tanıtım yapılacak olması… 4 Ekim 2016 tarihini bekleyelim ve görelim.


2017 Honda Fireblade Videosu-Bölüm1: 


Honda Genel Videosu:

YORUMLAR