Honda 2017 Fireblade Yeni Videoları ile Gündemde!

Yeni Model Yazar: Özlem Köseoğlu

Honda 2017 Fireblade Yeni Videoları ile Gündemde!

Kırmızı büyük Japon, art arda paylaştığı videolar ile 2017 Honda Fireblade için dört silindirin habercisi oluyor.

Çok fazla değil, yakın bir zamanda ilgili modele atıfta bulunan bir video paylaşımında bulunan Honda, soluk almadan heyecanı daha da arttırmak için paylaşımlarına devam ediyor. Daha önceki fotoğraflardan yeni Fireblade modelinin, şu anki modelin tasarımından pek fazla farklılaşmayacağı hissedilen bu yeni modelin şasi ve motor özellikleri de benzerlik gösteriyor.  


(Bölüm1 videosu ve ilgili haber için: http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/Honda-2017-Fireblade-icin-Geri-Sayimi-Baslatti-mi-3239)


Honda 2017 Fireblade Yeni Videoları ile Gündemde! 1. İçerik Fotoğrafı

 

Videonun başlığının adı birinci bölümden de aşina olduğumuz gibi “Total Control” yani “Tam Kontrol”. Honda’nın videoda ısrarla vurguladığı bu isimden, 2017 Honda CBR1000RR yani Fireblade’in bu segmente ait bir takım güçlü elektronik sürüş yardımı ile gelebileceği tahmin edilebilir. Bunlar, ride-by-wire, çekiş kontrolü, lastik kontrolü ve çalıştırma kontrolü gibi özellikler olabilir.


Honda 2017 Fireblade Yeni Videoları ile Gündemde! 2. İçerik Fotoğrafı


Honda’nın üçüncü videosu ise 2017 Honda CBR1000RR Fireblade’in LED ön farlara sahip olacağının işaretini veriyor. Aynı zamanda ana grenaj tasarım güncellemesine eşlik edecek olan, markanın yeni superbike modeline muhtemelen güçlü elektronik bir takım elbise giydirdiğinin tüyosu da verilmiş oluyor.

 

Honda, bu kategorideki çıtayı yükseltip Superbike modellerine yeni bir elektronik özellik getirirse, gerçekten ustaca bir hamle olacaktır. Umarız kırmızı Japon, bizleri şaşırtmayı başarabilir.


2017 Honda Fireblade Videosu-Bölüm2:


2017 Honda Fireblade Videosu-Bölüm3: 

YORUMLAR