in

Honda Africa Twin İle Kendi Serüvenini Seç!

Yazar: Ahmet TEZCAN

Honda, kendi serüvenini seç türündeki kitap serilerindekine benzer bir hikaye örgüsü ile hazırlanmış bir videoyu YouTube aracılığıyla sundu. Videoyu izleyenler, Africa Twin kullanan iki sürücünün serüvenine katılarak onların yerine seçimler yapıyorlar.

Seksenlerin öncesinde doğan nesilden iseniz, kendi serüvenini seç kitap serilerini hatırlarsınız. Bu tür serileri bilmiyorsanız kısaca açıklayalım.

Bu serilerde her kitabın okuyucu için bir serüveni vardır ve aşağı yukarı her düzeni sayfada okuyucuya bir seçim sunulur ve o seçime göre serüvene devam edilir. Yapılan her seçim, seçilen yoldan ilerlemek için okuyucuyu kitabın belli bir sayfasına yönlendirir. Serüvenin sonunda ne olacağı tamamen sizin seçiminize bağlıdır; bunun amacı bir tür hayat dersi vermek olmalı.

Honda Africa Twin İle Kendi Serüvenini Seç! 1. İçerik Fotoğrafı

Bunun motosikletlerle alakası da şu: Honda, kendi serüvenini seç kitaplarının modern versiyonunu hazırladı ve bunu YouTube aracılığıyla sunuyor. Neyi teşvik ediyorlar derseniz, tabii ki Honda Africa Twin macera motosikletini.

Honda Africa Twin İle Kendi Serüvenini Seç! 2. İçerik Fotoğrafı

YouTube’da bulunan hikaye, bir kitapta okunan serüven ile aynı hissi vermese de Honda’nın hikayesinde yanlış bir yol seçme olasılığınız var. Maceraya atılmak için aşağıdaki videoyu izlemeniz ve video içerisinde kendi kararlarınızı vermeniz yeterli.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yamaha’dan Elektrikli Konsept: PES2

Yamaha’dan Elektrikli Dirt Bike Konsepti: PED2

REKLAM