Honda Africa Twin'in Fotoğrafları ve Videosu Yayınlandı!

Yeni Model Yazar: Ahmet TEZCAN

Honda Africa Twin'in Fotoğrafları ve Videosu Yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde duyurulan 2016 Honda CRF1000L Africa Twin'in patent fotoğrafları ve off-road esnasında çekilen bir videosu yayınlandı. Detaylar aşağıda...

 2016 Honda Africa Twin'in kırpılmış siyah beyaz fotoğraflarını yayınlanması, 1000cc'lik adventure motosikleti hakkında daha çok şey bilme isteği uyandırdı.

Honda Africa Twin'in Fotoğrafları ve Videosu Yayınlandı! 1. İçerik Fotoğrafı

Video

 

 

Aşağıda bulunan video biraz bilgi edinmemiz için yardımcı oluyor ama yine de biliyoruz ki motosiklet Honda'nın EICMA'ya getirdiği True Adventure prototipine çok benzer olacak.

Honda Africa Twin'in Fotoğrafları ve Videosu Yayınlandı! 2. İçerik Fotoğrafı

Şanslıyız ki Honda Africa Twin'e ait patent başvuruları, motosikleti tüm şanıyla görmemizi sağlıyor fakat renksiz olarak. Yine de bu fotoğraflar Africa Twin'in son dizaynının ilk belirtileri.

 

Honda Africa Twin'in Fotoğrafları ve Videosu Yayınlandı! 3. İçerik Fotoğrafı

 

 

Tüm detayların açıklanması Honda'nın insafına kalmışken, Big Red'in (Africa Twin) off-road kullanımı için olan çift debriyajlı şanzımanına adapte olduğunu biliyoruz. Bu özellik CRF1000L'i, push-to-shift (bas değiştir) teknolojisine sahip olan ilk adventure motosiklet yapacak ki bu seleye oturmadan süren kullanıcılar için kullanışlı bir şey. Patent fotoğraflarında görülen diğer iki özellikler de motorun altındaki koruma plakası ve radyal monteli ön fren kaliperleri.

 

Honda Africa Twin'in Fotoğrafları ve Videosu Yayınlandı! 4. İçerik Fotoğrafı

 

Bir adventure motosikletten beklendiği üzere CRF1000L, asfalttan ziyade arazi odaklı olacak. Africa Twin'in BMW R1200GSA ve KTM 1190 Adventure'un karşısında nasıl duracağını görmek ilginç olacak. Ayrıca ilginç olacak bir diğer şey de Honda'nın motosiklete eklediği teknolojiye insanların nasıl tepki vereceği.

 

Honda Africa Twin'in Fotoğrafları ve Videosu Yayınlandı! 5. İçerik Fotoğrafı

Honda Africa Twin'in Fotoğrafları ve Videosu Yayınlandı! 6. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR