Honda CBR250RR Special Edition, Endonezya’da Ortaya Çıktı!

Yeni Model Yazar: Can Deniz

Honda CBR250RR Special Edition, Endonezya’da Ortaya Çıktı!

Honda’nın meşhurrr spor modeli, Gaikindo Endonezya Uluslararası Oto Show’da ortaya çıkan Kabuki Sanatı temasına kavuşmuş versiyonu ile göz kamaştırdı.

Gaikindo Endonezya Uluslararası Oto Show’da Endonezya’daki PT Astra Honda Motor (AHM) bayisinin gözler önüne serdiği yeni Honda CBR250RR Special Edition modeli, şu sıralar trend olan Japon dans-tiyatro dalı Kabuki Sanatı teması ile kendine özgü bir görüntü sergiledi. Honda CBR250RR Special Edition'ın daha ilk bakışta oldukça ateşli görünümü ile tarz sahibi bir model olmayı başardığı hissediliyor.
  
Honda CBR250RR Special Edition, Endonezya’da Ortaya Çıktı! 1. İçerik Fotoğrafı

Yeni Honda CBR250RR Special Edition modelin, Total Control (Tam Kontrol) felsefesi ile bir yıllık varlığını kutlamak için ortaya çıkarıldığını da söyleyebiliriz. Fakat bu model, çok mu çok değişik! Yeni Honda CBR250RR, özel görünümlü siyah amortisörü, kırmızı şasisi, farklı bir hava yaratan önde siyah ve arkada beyaz jantı, selenin arka beyaz kısmı ile ikonik Japon halk tiyatro türü olan Kabuki temasına sahip. Bir görenin kesinlikle bir kere daha bakmak isteyeceği tarzı ile yeni Honda CBR250RR’ın göz kamaştırıcı olduğu hissedilebiliyor. Maksimum hız olarak 179 kilometreye kadar çıkabilen modelin, 790mm sele yüksekliği ve 14.5 litre yakıt deposu kapasitesi bulunuyor. 

Honda CBR250RR Special Edition, Endonezya’da Ortaya Çıktı! 2. İçerik Fotoğrafı

AHM’nin Pazarlama Direktörü Thomas Wijaya’ya göre, motor spor tutkunları, son trendlere göre benzersiz ve özgün karaktere sahip motorlar kullanmaktan daha fazla gurur duyuyorlar. 

Honda CBR250RR Special Edition, Endonezya’da Ortaya Çıktı! 3. İçerik Fotoğrafı

Honda CBR250RR Special Edition, Endonezya’da Ortaya Çıktı! 4. İçerik Fotoğrafı

Yan ve ön grenajlarda Kabuki grafikleri net olarak görülen yeni Honda CBR250RR Special Edition modelde gömülü Kabuki Sanatı, kesinlikle sahibini son derece farklı bir gururla temsil edeceğe benziyor. 

Honda CBR250RR Special Edition, Endonezya’da Ortaya Çıktı! 5. İçerik Fotoğrafı

Göz kamaştıran desene sahip Honda CBR250RR Special Edition, 249.7 cc sıvı soğutmalı 8 sübap çift silindir motoru ile 12,500 devirde 36 beygir ve 11,000 devirde 23.3 Nm tork performans sergiliyor. 

Honda CBR250RR Special Edition, Endonezya’da Ortaya Çıktı! 6. İçerik Fotoğrafı

Dünya çapında gerçekleşen tanıtımından beri yeni Honda CBR250RR, coşkuyla ve sevgiyle karşılanarak 250cc Supersport segmentinin tarihinde yeni bir sayfa açmayı başarmıştı. Honda CBR250RR hakkındaki haberimiz için: 2017 Honda CBR250RR Burada ve Çok İddalı. Görünen o ki sadece 100 adet üretilecek olan bu model de sahibi ile motosikleti arasındaki duygusal bağı arttırmada büyük rol oynayacak. 

Honda CBR250RR Special Edition, özel desenleri ve Kabuki Sanatı kostümü ile 70,825 milyon rupiah yani bizim para birimimiz ile 18,735 TL gibi bir fiyatla Endonezya’nın başkenti Jakarta’da satışta olacak. 

Modelin Fotoğraf Galerisi: Honda CBR250RR Special Edition

Modelin Tanıtım Videosu: 

YORUMLAR