Honda'dan Birleşik Krallık İçin Emojili Plakalar!

Çeşitli Yazar: Ahmet TEZCAN

Honda'dan Birleşik Krallık İçin Emojili Plakalar!

Honda, Birleşik Krallık'ta kullanılmak üzere emojili plaka planını duyurdu.

Honda, Birleşik Krallık'taki müşterileri için emojili plakalarını tanıtmaya yönelik planlarını, dünyanın ilk emojili plakasını CB500X üzerinde göstererek 1 Nisan 2016 tarihinde duyurdu.


Honda'nın emojili plaka planı, Birleşik Krallık'taki genç motosiklet kullanıcıların talebine cevap verir nitelikte ki bu plakaların 2017 yılı başında piyasaya sürülmesi için Sürücü ve Araç Lisanslama Ajansı ile ilk görüşmeler planlanmış durumda.


Honda'dan Birleşik Krallık İçin Emojili Plakalar! 1. İçerik Fotoğrafı


2016 yılında başında Birleşik Krallık'taki tüketiciler ile yapılan bir araştırmada 30 yaş altındaki katılımcılar, geleneksel plakaların yerine emojili plakaların kullanımına olumlu yönde yanıt verdi. Ayrıca katılımcıların %97'si, mesajlaşırken duygularını ifade etme amacıyla emojileri kullandıklarını belirtti.


Honda'dan Birleşik Krallık İçin Emojili Plakalar! 2. İçerik Fotoğrafı


Honda, planını duyururken yayınladığı görseldeki plakada Japonya bayrağı Hinomaru, Honda'nın otomobil sektörününe dair bir sembol olarak kırmızı bir otomobil ve ilk otomobil anahtarları mevcut.


Honda Birleşik Krallık'ın Plaka Yetkilisi Shigatsu Baka: "Müşterilerimize, motosikletlerini kişiselleştirmek için eğlenceli, ilginç bir yol sunduğumuz için çok heyecanlıyız çünkü bu, onların kişiliklerini ve yaşam tarzlarını yansıtmalarının bir yolu. Honda olarak yeniliğe inanmaktayız ve bu konseptin, emojileri iletişim için popüler bir araç olarak gören genç tüketiciler tarafından iyi karşılanacağını düşünüyoruz. "

YORUMLAR