Honda Modelleri, Türkiye Turu’na Devam Ediyor!

Etkinlik Yazar: Özlem Köseoğlu

Honda Modelleri, Türkiye Turu’na Devam Ediyor!

Türkiye turuna devam eden Honda motosiklet modelleri, Honda meraklılarını test sürüşlerine bekliyor.

Honda Motosiklet, farklı segmentteki 10 modelini Türkiye’nin dört bir yanında Honda severlerle buluşturmak üzere Mayıs ayında tura başlamıştı. 3 ay sürecek etkinlikler dizisinde 14 farklı noktada müşterileri ile buluşan Honda motosikletlerin, Temmuz ayı durakları belli oldu.

Modelleri ile motosiklet tutkunlarının ilgi odağı olmayı başaran Honda, yepyeni modellerini Honda severlerle buluşturmak üzere Türkiye Turu’na başlamıştı. Yeni ürün gamını, motosiklet tutkunları ile buluşturmak ve motosiklet kullanımını yaygınlaştırmak için Honda Motosiklet Bayileri ile ortaklaşa gerçekleştirilen “Test Sürüşü” etkinliklerinin Temmuz ayı durakları belli oldu.

Honda Modelleri, Türkiye Turu’na Devam Ediyor! 1. İçerik Fotoğrafı

Honda Motosiklet Dünyası’nda keyifli bir gün

Honda Motosiklet Dünyası’nda keyifli bir gün geçirmek ve tamamen yeni 6 modelle beraber toplamda 11 motosiklet modelini test etmek isteyen Honda tutkunlarının, test sürüşü yapılacak illerdeki Honda Motosiklet bayilerine ulaşıp randevu almaları yeterli. 

Bu arada Honda’nın katılımcılara bir sürprizi de var. Temmuz ayı başında satışa sunulacak yeni X-ADV modeli de test sürüş etkinliklerine katılacak.

Honda Temmuz ayı Test Sürüşü etkinliklerinin tarihleri ve yapılacağı iller:

15-16 Temmuz, Samsun
18 Temmuz, Mersin
19 Temmuz, İskenderun
20 Temmuz, Antakya
22-23 Temmuz, Antalya
25-26 Temmuz, Alanya
29 Temmuz, Tekirdağ
30 Temmuz, Edirne

Test sürüşüne açılacak motosiklet modelleri: 
CB650F, CBR650F, NC750X DCT , AFRICA TWIN DCT, ACTIVA S, VFR800 X CROSSRUNNER, VFR1200X CROSSTOURER, CRF250L, CRF250 RALLY, FORZA

YORUMLAR