Honda’nın Geleceğe Ait Motoru “Ghost in the Shell” Filminde!

Etkinlik Yazar: Can Deniz

Honda’nın Geleceğe Ait Motoru “Ghost in the Shell” Filminde!

31 Mart 2017’de vizyona girecek olan “Ghost in the Shell” filminde Honda NM4 Vultus modeli temel alınan fütürist bir motosiklet ortaya çıkıyor.

Honda, Dreamworks Pictures ve Paramount Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği ve Honda’nın da yapımını desteklediği “GHOST IN THE SHELL” filminde iyi eleştiriler almış olan büyük motosikleti “NM4 Vultus”, filmde kahraman motosiklet olarak rol alıyor. 

Honda’nın Geleceğe Ait Motoru “Ghost in the Shell” Filminde!  1. İçerik Fotoğrafı

Uluslararası kabul görmüş Japon çizgi romanı “Ghost in the Shell” (Kabuktaki Hayalet) den uyarlanan filmde türünün ilk örneği olan ve kötü bir kazadan kurtulan bir insan Scarlett Johansson Belediye Başkanı rolünde, dünyanın en azılı suçlularını kurtarmaya kendini adamış muhteşem bir asker rolünde yer alıyor.

Honda’nın Geleceğe Ait Motoru “Ghost in the Shell” Filminde!  2. İçerik Fotoğrafı
Honda NM4 Vultus (745 cc, su soğutmalı, 4 zamanlı, paralel çift silindir)

NM4 Vultus, “Neo-futüristik” ve “HAVALI” kelimeleri ışığında geliştirilmiş ve Nisan 2014 senesinde tanıtılmıştı. Konsept ve tarz arasında ideal bir uyum gösteren NM4 Vultus ve filmin dünya görüşü, bu aracın kullanılmasına yardımcı olmuş. Filmdeki araç, Honda tarafından temin edilen taslaklara dayanarak tasarlanmış, film yapım ekibi tarafından ustalıkla kullanılmış ve sonrasında filmde, baş karakter tarafından kullanılan kahraman bir motosiklet olarak yer almış. Böylece, bu tasarım araç filmdeki geleceğe ait dünyayı, daha gerçekçi göstermeyi başarmış. 

Honda’nın Geleceğe Ait Motoru “Ghost in the Shell” Filminde!  3. İçerik Fotoğrafı

50’den fazla ülkede gösterime girecek olan “Ghost in the Shell” (Kabuktaki Hayalet), 31 Mart’ta vizyonda olacak. 

NM4 Vultus baz alınan ve filmde kullanılan motosiklet, 18 Mart – 20 Mart tarihlerindeki “33. Osaka Motosiklet Fuarı” nda ve 24 Mart – 26 Mart tarihlerinde gerçekleşecek olan 44. Tokyo Motosiklet Fuarı’nda gözler önüne çıkacak. 

“Ghost in the Shell” (Kabuktaki Hayalet) Fragmanı:

YORUMLAR