Honda X-ADV Üretimi Başlıyor!

Yeni Model Yazar: Özlem Köseoğlu

Honda  X-ADV  Üretimi Başlıyor!

2015 EICMA Fuarı’nda ortaya çıkan ADV scooter modelinin temeline dayanan yeni nesil Honda X-ADV, maceracı yaklaşımı ile geniş kapsamlı performansı ve pratikliği bir arada kombine ediyor. X-ADV’nin Kasım 2016’daki EICMA Milano fuarında, gözler önüne çıkarılması planlanıyor.

Honda  X-ADV

Honda Motor Avrupa, 2017 satış sezonu için “X-ADV” ismiyle yeni nesil motosikletinin üretimini onaylamaktan dolayı memnuniyetini dile getiren bir basın açıklaması yayınladı. Honda’nın, ilk olarak 2015’te Milano’daki EICMA fuarında ortaya çıkardığı ve kendisinden çokça söz ettiren City Adventure konsept modelini temel alan X-ADV, hafta sonu kaçışları ve şehir sürüşleri için pratikliği, konforu, her koşulda performansı ve maceracı ruhu bünyesinde barındırmayı başarıyor.


Honda  X-ADV  Üretimi Başlıyor! 1. İçerik Fotoğrafı


Honda  X-ADV Teknik Özellikleri

Özellikleri içerisinde, daha fazla görüş mesafesi için yüksek sürüş pozisyonu ve engebeli-zorlu yol koşulları ile başa çıkabilmek için uzun yol süspansiyonu bulunuyor. Aynı zamanda, X-ADV 5 kademeli ayarlanabilir ön cam ve off-road tarzı bir kaskı saklayabilecek depolama alanı sunuyor.


Honda  X-ADV  Üretimi Başlıyor! 2. İçerik Fotoğrafı


Böylece bir anlamda X-ADV, Honda tutkunlarının hayat biçimlerini zenginleştirip genişletecek yeni yollar bulması geleneğini sürdürmüş oluyor. Honda X-ADV, yenilikçi konseptini muhafaza ederek Honda’nın ilk olarak VFR1200F modelinde kullandığı ve Honda Africa Twin adventure-tourer modelinde de bulunan Dual Clutch Transmission (Çift Debriyaj Şanzıman) sistemi ile birlikte gelecek. Ve tabii ki maceracı ruhu da standart donanım olarak tüm bu özelliklere eşlik edecek. X-ADV ilk olarak 8 ile 13 Kasım 2016 tarihlerinde Milano’da gerçekleşecek olan EICMA fuarında sergilenecek.  Şehir ve maceracı ruhu bir arada taşıyan model X-ADV hakkında daha fazla bilgi ve tüm teknik detaylar bu sıralarda ortaya çıkmış olacak.


Konuyla ilgili sitemizde yayınladığımız son haberlere ulaşmak için:

http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/honda-adv-city-adventure-yeni-videosu-ile-gundemde-3210

http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/honda-adv-city-adventure-konsepti-nin-uretim-modeli-mi-geliyor-3134

YORUMLAR