in

HUSQVARNA 901 SVARTPILEN Yollarda Görüntülendi!

Yeni naked canavar Husqvarna 901 Svartpilen prototip aşamasında kameralara yakalandı. Test sürüşleri gerçekleştirilirken görüntülenen canavar kardeşi KTM 890 Duke R’ın kalbini taşıyor!

Husqvarna Svartpilen 901 Virajda

Husqvarna 901 Svartpilen, KTM’nin agresif bloğunu taşıyor.

Çok fazla sevindiğimiz nokta ise KTM markasının bir kolu olan Husqvarna’nın bu sene başında piyasaya sürülen KTM Duke 890 R’ın motor bloğunu kullanacağı oldu.

Hali hazırda bu acayip motor bloğu 9.250rpm’de 121 beygir, 7.750rpm’de 99 Nm tork üretiyor. Svartpilen 701’in 75 beygir 72Nm tork ürettiğini düşünürsek güçteki bu sıçrama çoğu insanı mutlu edeceğe benziyor.

Bizi heyecanlandıran bir diğer motosiklet Husqvarna Norden 901’i daha önce Milano’daki EICMA fuarında görmüştük. ADV pazarındaki rekabetin artacağını düşünmek bizi çok mutlu etmişti.

901 Svartpilen hakkında edinilen bilgiler şimdilik bu kadar. Hem farklı tasarımı hem de güçlü motor bloğu ile farklı görünmek isteyen ve üst segment naked motosikletler kategorisinde bir motor arayanların tercihi olacağını düşünüyoruz. Motosikletin videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

MotoGP kanatları ne işe yarıyor?

Korkuyu Yönetmek #13

REKLAM