Husqvarna E-Go Concept

Yeni Model Yazar: Motoron

Husqvarna E-Go Concept

Hemen hemen bütün motosiklet üreticileri elektrikli motosiklet tasarımları yaratırken sportiflik ve farklılıkta öncü markalardan olan Husqvarna'nın E-Go Concept'i, markanın geleceğe yönelik atılımını simgeliyor.

 Motosiklet markalarının hepsi modellerini geliştirmek için yenilikçi teknolojilere yöneliyorlar. Çoğu da bunu elektrikli motosiketler geliştirme yoluna giderek yapmaya başlamış durumda. Bu sebeple Husqvarna'nın neden böyle bir motosiklet yaratma gereği duyduğuna şaşmamak gerek.

 

E-Go sade bir tasarıma sahip ancak çok kullanışlı bir motosiklet olarak tasarlandı. Konsept motosikletle ilgili firma tarafından çok fazla detay verilmemesine rağmen bir elektrik motorundan güç aldığı ve 80 kg civarında olduğu biliniyor. Tasarımla ilgili en dikkat çekici özelliklerden biriyse suspansiyonlar. 35 mm'lik süspansiyon tüplerinin her ikisi de tekerleğin sağ tarafına yerleştirilmiş.Tasarım temelde Husqvarna'nın sportif marka imajına uygun olurken aynı zamanda bunu kırmızı beyaz renkle de desteklemiş.

 

Şu an için Husqy'nin bu elektrikli konsept motosikleti üretip üretmeyeceği hakkında bir bilgi olmasa da, ortaya çıkan bu eserden sonra dileriz firma en kısa zamanda E-Go'yu üretim bandına alır.

Husqvarna E-Go Concept 1. İçerik Fotoğrafı

Husqvarna E-Go Concept 2. İçerik Fotoğrafı

Husqvarna E-Go Concept 3. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR